Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek? A...

Nem tudom mit tegyek? A kislányunk 15hónapos. Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja egyből dobálja magát. Beleveri a fejét a falba. Ez már egy idő után nagyon idegfeszítő. Mit tegyek, hogy leszoktassam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

legyél mellete de ne csinálj semmit.Annyira nem üti be a fejét hogy baj legyen belöle.

Hidegviz az arcába(ebben a melegben jol is esik néha).

Nekünk a doki mondta hogy haggyam rá.

2010. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni vele. Nem fog kárt tenni magában. Látványosan foglalkozz mással ilyenkor. Ha látja, hogy ez téged nem hat meg, abba fogja hagyni.

Enyém is néha veregeti a fejét a földbe (térden ülve), bár egyre ritkábban csinálja. És ha ilyenkor jön sírni, hogy fáj neki, akkor se foglalkozok vele.

2010. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia az enyém 2 napig csinálta ezt, nem fogllakoztunk vele. ha fájdalamt okozott magának, és jött oda hozzám, kkor felvettem, megnyugattam, és elmondtam neki hogy ez butaság és nem jó semmire. aztán annyi volt.
2010. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mienk 20 hónapos és most kezdte.Szabályos hiszti, ahogy a nagykönyvben.Én nem veszek róla tudomást.Az apja néha ördít, amikor nagyon fáradt már.Hiába ecsetelem, hogy gyermek még és nem érti.Úgyhogy néha két hisztis gyereket kell figyelmen kívül hagynom.Elég nehéz.
2010. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is aktuális a dolog/de talán nem ennyire-17 hós/

VAn a hisztiről egy "könyvem" a gépen,ha érdekel,írj egy e-mail cimet és elküldöm.Bevallom még én se olvastam/még nem jutottam el odáig/

2010. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De van hogy reggel felébred és máris dobálja magát.Egy idő után elszáll az agyam.Másodpercek alatt be mérgeli magát.
2010. jún. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!