Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizós babátok éjjel felkel...

Cumizós babátok éjjel felkel ha kiesik a cumija? Már leszoktassam róla vagy ne? Most lesz 5 hós, de csak azért ébred fel mert kiesik a cumi. Hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Felkelt még ennyi idősen. Kb 2 évesen szokott le a cumiról,gond nélkül. Szerintem,ha cumival nyugodtabban alszik,hagyd még
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen,bár nekem 6 hónapos a kislányom,egész nap és éjjel is a cumi a szájába volt,ha kiesett azonnal felébredt.én hagytam ha ez megnyugtatja,aztán most azt veszem észre hogy van úgy egész nap nincs a szájába csak alváshoz kell,és ha kiesik nem ébred fel rá.nálunk ez úgy kb 1 hónap alatt ki magától.
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző, 1 hónap alatt alakult ki magától.bocsi
2010. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem most 23hós a fiam, és iszonyat cumis.HA lehetne csak evéshez, meg iváshoz venné ki a szájából.Most próbálom nappalra leszoktatni róla.Egész jól viseli, főleg ha lekötöm, és elterelem a figyelmét.De alváshoz még mindig igényli.

Ő sokszor volt hogy felkelt kisebb korában, mert kiesett,de amint visszadugtam a szájába aludt is tovább.Most talán annyival jobb már, hogyha nagyon mélyen alszik akkor nem ébred fel rá ha kiesik, vagy vissza rakja magának, ha félálomban megtalálja.Csak akkor nyűgösködik ha nem találja( pl álmában belökte az ágy mögé, stb.)

Nekem a védőnő azt mondta hogyha csak avval tud elaludni akkor még ne vegyem el tőle még ráérek evvel.Vagy ha mindenképpen leakarom szoktatni akkor készüljek fel rá, hogy min. egy hétig minden alvásnál ordítani fog a gyerek amíg el nem alszik.

Hát én még hagyom neki, majd ha kicsit nagyobb lesz és jobban megtudom neki magyarázni mi történik.Meg nem sokára megszületik a hugi, és ha netán ő is cumis lesz akkor csak még nagyobb balhé lenne, hogy a fiamtól miért vettem el, ha a babának meg lehet.És nem akarom, hogy ilyen esetben a babától vegye majd el.


Jó babázást mindenkinek.


35+2h kismami

2010. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előfordul, hogy megébred, de nem jellemző. 6 hónapos.
2010. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!