Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is a rossz alvó,...

Szerintetek is a rossz alvó, rossz evő, sírós csecsemőkból depressziós felnőtt lesz?

Figyelt kérdés

Ezt vizsgálták az amerikaiak.17000 gyereket vizsgáltak meg,és sajnos erre az eredményre jutottak.

Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?


2011. ápr. 28. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Családunkban előfordult depresszió (sajnos halállal végződött). Gyerekkorában nem volt sem rosszul alvó, sem rosszul evő, sem pedig sírós, sőt, ha a képeket visszanézem, mindegyiken egytől-egyig mosolygott, tehát alapvetően boldog embernek látta mindenki.

Ezt nem hiszem, hogy rá lehet húzni mindegyikre.

2011. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baba mellett ilyen témájú cikkek fordításával keresek egy kis pénzt, úgyhogy bátran kijelenthetem: brit és amerikai kutatók mindent és mindennek az ellenkezőjét is bebizonyították már. Röhejesek.

Nem hiszek az ilyesmiben, Te se izgulj! :)

2011. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a 20 hónapos kisfiam tényleg nem nagyevő,és nem is túl jó alvó.Ezért kezdtem el aggódni miatta.

Kedves első válaszoló nagyon sajnállak a tragédia miatt!

Kedves második válaszoló,köszönöm Neked is a hozzászólásodat!Kicsit megnyugtattatok.

Jó babázást nektek is!

2011. ápr. 28. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Van egy jó könyv az a címe: A szükséges szeretett. Abban azt írják, hogy a gyerek akkor lesz depressziós delnőt, ha nem kapja meg a kellő szeretett, gondoskodást. Az, hogy egy gyerek rossz evő vagy alvó hozzá állás kérdése. Én is úgy érzem, hogy a fiam rossz evő és alig alszik:-) Mert valóban annyit eszik mint egy madár, de van hogy semmi. Még sem sovány:-)
2011. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!Ezt a könyvet nem ismerem,majd utána nézek.Bolgog babázást!
2011. ápr. 29. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom rossz alvó volt újszülött korától egészen 3-4 éves koráig. Rossz evő is volt és sírós is.

Most már 22 éves, de egyáltalán nem depressziós, sőt még hajlama sem volt soha rá. Kimondottan életvidám, barátságos, segítőkész.

2012. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!