Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Kisfiam 4...

Tapasztalt anyukák! Kisfiam 4 hónapos és anyatejes.68cm és 8120g. Nem kövér nagyon szép baba, kiegyensúlyozott. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
:) nekem 4 hósan 8900gr volt s ugyanígy nem kövér, kiegyensúlyozott anyatejes...ne aggódj örülj neki
2009. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor született? Mennyivel?

Az én fiam 23.-án lesz majd 4 hónapos. Tegnap voltunk mérésen, most 6910 gramm és 65 cm.

3550 grammal és 54 cm született. Csak anyatejes. :-))

2009. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene aggódnod? Gondolom a szülők sem kis termetűek! Majd hamarosan leáll a nagy ütemű hízással, kevesebbet fog hízni. Amikor el kezd mászni, akkor is változni fog. Nem kell aggódni, szoptasd csak így tovább a babát!
2009. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dec.13.-án,3850g-al és 57 cm-vel.Szerintem sem kell aggódnom,mert van egy ismerősöm akinek a kisfia 5 hónaposan volt 10,5 kg!Szintén anyatejes.Örülök,hogy szépen fejlődik remélem így is marad.
2009. ápr. 21. 14:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk nagy termetűek.Átlagos alkat vagyunk mindketten férjemmel.
2009. ápr. 21. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratula!Ha szépen fejlődik, és rendesen növekedik a súlya, akkor semmi gond nincsen! Ha majd elkezd csúszni mászni, úgyis ledolgozza magát.:) Semmi baj sincsen! Minden elismerésem! Menyivel született, cm? Császáros, vagy sima szülés volt? Én 4280-al és 58 cmmel szültem meg simán a kifiamat. Most 9 és fós és közel 10 kg. Már hónapok óta állandó a súlya, csak nől. :)

Minden elismerésem és itartást neked! Én 3-4 hósan gyógymasszőrhöz jártam, mert manómat nem bírtam el, és sokat fájt a hátam...

Örömteli babázást, és jó egészséget!

2009. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Császárral született meg a kisfiam.Köszi szépen 14:19-es aranyos vagy,és Neked is örömteli babázást!!!Szép napot mindenkinek!Köszönöm a válaszokat! :)
2009. ápr. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!