Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám le 5...

Hogyan szoktathatnám le 5 hónapos babámat az éjszakai 2 óránkénti kelésekről? Semmi baja,1 perc szopi után alszik is vissza. Felkelek hozzá szívesen 1X 2X de az 5 alakalom szerintem nem normális.

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem cumizik?

Nálunk ha visszaadom a cumit, akkor egyből visszaalszik.

Ha pedig úgy érzed, hogy "inni" kel fel készíts oda egy kis forralt vizet és itasd meg. Egy idő után rájön, hogy a vízért nem fog felkelni 5-ször, így csak akkor kel majd fel, ha tejre vágyik és azt úgy is észreveszed, mert akkor a víz nem fog neki kelleni. Nálunk ez bevált, pedig csak 1-szer kelt éjszaka, de már arról is leszokott.

Ha esetleg kipróbálod, jól esne ha megírnád az eredményt. Nagyon érdekelne.

2009. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a jó tanácsokat és az érdeklődést, az a helyzet, hogy már próbáltam a vizet egyszer, de tovább sírt. Cumizik amúgy, de ha olyankor beadom neki az se elég. De még próbálkozom.
2009. nov. 5. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy éhes! Az én fiam 3 hónaposan átaludta az éjszakát.

Én így csinállnám:Amikor éjjel felsír bemennék megvígasztalnám de nem adnék neki cicit, (első pár alkalommal kivenném ringatnám aztán már csak a hátát simogatnám. lehet hogy eltart egy darabig de egy idő után elmaradna mert megszokná. A tippet a suttogóbol vettem nekem bevállt! Lehet lepontozni! De nyugodt éjsszakáim vannak és sztem megérte

2009. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!