Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pelus, ami a...

Melyik az a pelus, ami a legjobban hasonlít a Pampers active baby-re, de olcsóbb?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, a bölcsibe jó lesz majd olcsóbb pelus is. Tudtok olyat, ami hasonlóan sok pisit elbír, és ugyanolyan gumirozott a tépőzárja? Ötös pamperset használunk, ahelyett keresnék valamit, így légyszi méretet is írjatok, melyik lenne jó (14 kg a kisfiam), és hogy az mennyibe kerül darabáron.
2011. szept. 8. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én most az Aldiban vettem my LOve a neve, szerintem jó, vékony és bírja a pisit. Most akciós 40 ft/db volt, de máskor azt hiszem 46 ft szokott lenni.
2011. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lányomnak is Pampers volt korábban, de aztán valami olcsóbbat szerettem volna. Kipróbáltam néhányat (tesco-s zöld, rossmann babydream), de ami a legjobban tetszett nekem a Pampers után, az a Huggies. Sok rosszat olvastam róla itt is és néhány netes oldalon, de őszintén szólva nekünk nagyon bevált. 18 hónapos a lányom (11 kg), a 4-es méretet használjuk, így erről tudok db árat írni. 2999 Ft-ért vettem nemrég a dm-ben 70 db-osat, de mivel volt 15%-os kedvezményem így 36-37 Ft-ra jött ki. Volt most a tescoban is valami 2500 Ft-os áron, de ott nem találtunk méretet... Szerintem Nektek már kellhet az 5-ös, azt sajnos nem tudom, mennyire jön ki darabja. Remélem, azért segítettem picit.
2011. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél, köszönöm szépen. Az egyik jelöltem a tesco-s pelus lett volna, a másik még a dm-es, amire gondoltam. De meg fogom nézni a huggiest, hogy mennyibe kerül.
2011. szept. 8. 22:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Az volt egyébként a bajom a tescossal és a rossmannossal, hogy túl vastagnak tűntek nekem. Ráadtam most nyáron szegénykémre a tescost, és rendesen sajnáltam ebben a melegben, hogy olyan mintha valami "bunda" lett volna rajta...:) Dm sajátmárkást nem ismerem.
2011. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aham, akkor hasonló lehet, mint a mülleres, azt próbáltuk korábban, az is sokkal vastagabb volt, mint a pampers. Pláne, ha megszívja magát pisivel, rendesen egy féltégla van a gyerek gatyájában. :)))
2011. szept. 8. 22:58
 6/13 anonim ***** válasza:
A Huggies most már Dmben 3500 ft.Hónapok óta erre álltunk át,főleg amíg csak 3000 ft volt.Én is nagyon szeretem,mert bármekkora elefántkakát elbír(majd két évig nem mertük kipróbálni,már bánom),viszont a pisit nem annyira,így csak nappalra használjuk.Ez a pelus átmenet a Libero és a Pampers között,nem olyan "rongy" mint a Pampers,de nem is olyan vastag,mint a Libero.Kifejezetten nyári pelenkának ajánlották.Ha nem "pisigép" a babád(nekem egyik fiam az,a másik nem,pedig ugyanannyit isznak),akkor szerintem nagyon jó lehet,csak figyelni kell,mert kétféle Huggies van,azt vedd meg,amin Micimackó van és prémium van ráírva(a másik a szimpla is ugyanebben az árban van).
2011. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ez is 5 méret és az én fiaim is 14 kilósak.
2011. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek. Azt hiszem, egy próbát mindenképpen megér! :)
2011. szept. 8. 23:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is sokáig használunk Huggiest, de korábban kinőtte, mint a többit. A fiam elég robusztus, nem kövér, de rendesen van pockosa, és a Huggiesnak kisebb a kerülete derkékban, mint a Liberonak, vagy a DM-esnek.
2011. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, kipróbáltátok már a Huggiest? Tetszik?:)
2011. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!