Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pelus, ami a...

Melyik az a pelus, ami a legjobban hasonlít a Pampers active baby-re, de olcsóbb?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, a bölcsibe jó lesz majd olcsóbb pelus is. Tudtok olyat, ami hasonlóan sok pisit elbír, és ugyanolyan gumirozott a tépőzárja? Ötös pamperset használunk, ahelyett keresnék valamit, így légyszi méretet is írjatok, melyik lenne jó (14 kg a kisfiam), és hogy az mennyibe kerül darabáron.
2011. szept. 8. 22:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Vettem Huggiest. Háááát, hogy őszinte legyek, nem vagyok tőle elájulva. Éjszakára rá sem merem adni, mert napközben tegnap 3x elázott, pedig alig volt rajta, tehát nem több óra alatt történt a dolog.

Szóval elhasználom ezt a csomagot, és nem veszek többet. :(

2011. szept. 14. 09:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem jött be Nektek, nálunk tényleg bevált! Pedig a lányom abban is alszik éjszaka.
2011. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most annyiból örülök, hogy van Huggies pelusunk, mert ez nem annyira jó nedvsz1vó, mint a pampers. Ma például inkább nem pisilt a pelusba, csak a vécébe (a nap folyamán többször is), mert nem kényelmes neki annyira. Mindezt abból gondolom, hogy késő délután egy pukival küzdött, közben becsorgott egy kis pisi is, és utána úgy állt a pisis pelójában, mint egy tojógalamb. :))) Nagyon mókás volt, ahogy állt, ahogy tartotta szét a lábait, és szólt, hogy vegyük le a pelust. :) Na erre legalább jó a Huggies. Pampersbe simán bemegy minden, pisi, kaki, és cseppet sem zavarja, ha az van rajta. Szóval ezzel talán le tudom szoktatni a pelusról teljesen.
2011. szept. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!