Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányom szinte...

13 hónapos kislányom szinte egész nap sír, hisztizik. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Már teljesen kivagyok.Reggel elkezdi,semmi nem tetszik neki,nem foglalja le semmi,csak nyüszög,sír egész nap.

Ha nem veszem fel,ordít addig amíg el nem éri amit szeretne.

Eddig mosolygós,barátságos,beszédes kislány volt.Most akkorát változott,hogy rá sem ismerünk.Ha kimegyek a szobából visítva jön utánam.Most én rontottam el nagyon valamit vagy ilyen korszak?Kb 2 hete van ez.


2011. szept. 9. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás.
2011. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeparációs szorongás, légy türelmes, legyél ott vele. El fog múlni, és majd még elő fog jönni pár hónap múlva is, de egyelőre ennyit tehetsz. Ne legyél türelmetlen vele, ez természetes fejlődési állomás a babáknál. Nem mindenkinél ugyanolyan erősségű, de mindenképpen normális jelenség.
2011. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,csak az apjával sincs el,nem is foglalkozik vele,pedig előtte nagy volt a szerelem közöttük.A mamával eddig ott tudtam hagyni 1 órára,most ha csak felemelik,már sír.Ez is a szeparációs szorongással jár együtt?
2011. szept. 9. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igen, nálunk is ugyanez a helyzet, most enyhült kicsit, de volt olyan, hogy ha az apukája csak bejött a szobába altatáskor, hogy becsukja az ablakot, akkor a kislányunk sírva "menekült" az ágyon, pedig az apja nem is jött oda hozzánk. Akkor nyugodott meg, amikor kiment apa szobából. Képzelheted milyen "jól" esett neki. :-/ Viszont ha a karomban van, és úgy van mellettünk apa, akkor egyből megint kokettál vele, mosolyog rá, kedveskedik a lányunk. Anyukámra én is rá tudtam bízni, de ha apár akartam hagyni amíg megfőzök, volt, hogy patakokban folyt már a babánk könnye, pedig apja imádja őt. Ez ilyen időszak, apáknak rossz érzés, anyáknak meg duplán fárasztó. :-(
2011. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is megjartuk ezt az utat az akkor 15 honapos kisfiamnal. 3 hetig tartott. Azota minden rendben (kopp-kopp).
2011. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!