Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 11 hos...

Mit csináljak, hogy 11 hos kislányom ne legyen ennyire hisztis? Már nem tudok enni sem mert egy percre sem lehet egyedul hagyni, mert rogton hisztizik. Már nagyon kivagyok, probálok nagyon turelmes lenni de kezd fogyni az erom

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt hisztis csak most kezdett ra akkor lehet szeparacios szorongas, nem akar egydul maradni, most jott ra, hogy o teljesen kulon szemely. Nallunk is volt egy ilyen idoszak 12 honapos kor korul de szerencsere csak par napig tartott es utanna eljatszott ismet egyedul a kisagyba vagy a szobaba ha becsuktam magam utan az ajtot. En is teljesen meglepodtem mert egyik naprol a masikra kijottem a szobabol es elkezdett sirni. Nem tudtam mi van. Itt megnyugtattak a lanyok, hogy csak idoszakos viselkedesrol van szo. Tenleg abbamaradt par nap utan. Ha viszont mar regota csinalja ezt akkor sajnos nem tudom mi lehet a gond. :(
2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso valaszado vagyok. Tudom nem szabad mindent a fogzasra fogni de nem lehet, hogy megis jon a foga. Kisfiam 16 honapos de mindig nyugos volt 1-2 napig amikor jott neki foga. Foelg a rago meg szemfogak viselik meg? Nincs bedagadva az inye. En sokszor nem tudtam miert nyugos, miert akar folyamatosan ram csimpaszkodni es nagyon rosszul ereztem magam amikor par nap mulva kibujt a foga mert tudtam, hogy ezert volt nyugosebb, hisztisebb.
2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 14 hónapos ugyan ez a helyzet. Mindenhová mászik utánam, kapaszkodik rám, de nem veszem fel állandóan. Kap a kezébe valami érdekes dolgot, pakolja a konyhában a fiókot, "segít" bepakolni a mosógépbe, vagy éppen teregetni, de egy biztos ott van ahol én. Néha nem egyszerű, sírás van bőven, csak így tudunk haladni itthon, hogy legyen ennivaló, tiszta ruha, stb. Én ezt nem nevezem hisztinek, csak egyszerűen anyás, amiért imádom. Szépen lassan haladunk a dolgunkkal. Amíg eszem, addig bent ül a székében és harapdál ő is egy kis almát, vagy éppen együtt esszük az ebédünket, stb. Én azt gondolom, olyan hamar le fog szokni rólam, hogy most próbálok annyi puszit, ölelést, simogatást adni, amennyit csak lehetséges.
2011. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 22 hónapos lányom is még ilyen. Akkro eszek , amikor ő eszik ,mindenhová jön velem , szinte egy percre sem marad egyedül. Amikor már nagyon hisztis , vagy elegem van , erélyesen rászólok , ez szokott működni , igaz legörbül a szája , de utána egy kicsit visszavesz a hisztiből.
2011. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 11:46-os válasza nagyon szimpatikus. fontos, hogy éreztesd vele ilyenkor, hogy számíthat rád. ezért nem kell rászólni, hanem ésszerűen tervezni, szervezni a napot.
2011. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!