Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha agyrázkódása lenne, a...

Ha agyrázkódása lenne, a tünetek már jelentkeztek volna?

Figyelt kérdés
A kislányom 21 hónapos,és délután miután felkelt,azzal szórakozott,hogy felmászott az ágyunk háttámlájára,és onnan ugrált le.Egyszer olyan szerencsétlenül ugrott,hogy nem a paplanra esett,hanem nekem egy hatalmasat befejelt.Sírt fél percig,utána játszott tovább(akkor inkább már a babájával),vacsorázott rendesen,jókedvű volt.Annyira megfejelt,hogy nekem a fülem mögött felül,felrepedt egy kis helyen a bőr,még most is piros és nagyon fáj azon a részen a csont.Meg egy tompa fejfájásom van.Ha nála lett volna gond,akkor az már jelentkezett volna??pedig hányszor rászóltam már,hogy ne csinálja,elmagyaráztam neki,hogy nem szabad,rászóltam már kicsit erélyesebben is,de nem hagyta abba.Lehet ez kellett,hogy befejezze...
2011. márc. 18. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
az agyrázkodás tünetei: fejfájás, hányás, eszméletvesztés, kábultság, zavarodottság . ugy gondolom nálatok egyik sincs.. ne aggodj.. nekem még csak 8 honapos a fiam de méár elöre félek mi lesz:)(
2011. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem nyugodnék meg a helyedben, de nem mondom természetesen, hogy baja lett.

Egy kivizsgálást megér a dolog.


Csak egy tipp: ha legközelebb olyant csinál, amit nem szabad, szólj rá. Ha még mindig, szólj rá és mond meg neki, ha legközelebb csinálja bünti lesz. ha harmadszor is, jöhet a bünti. Muszáj a következetesség, mert így tojik majd a fejedre.


bünti: akkor /és nem később/ beteszed a kiságyba, hogy gondolkozzon, vagy megfogod, elviszed onnét, vagy elveszed amivel játszik éppen -és nem szabadna. De mindig beszélj hozzá, mond neki, mit miért teszel.

2011. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,neked is második válaszoló.Ha megint lesz valami,akkor ki fogom próbálni amit tanácsoltál.Nagyon akaratos,ha mindent engednék neki,akkor csak a fejemre fog nőni...
2011. márc. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!