Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, másnál is előfordul...

Normális, másnál is előfordul ha ujjszopás közben felajánlja nekem a másik ujját szopizásra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj de kis édes lehet! :) Mennyi idős? Nagyon kis jószívű gyerkőc lehet.
2009. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Igazan nagylelku dolog tole. :o)
2009. ápr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Édes, édes kis egy éves, de hogyan fogom így leszoktatni az ujjszopásról?
2009. ápr. 22. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon éééédi! Az enyémek nem szopták az ujjukat, cumiztak. Ők is néha megkínáltak engem is :)) Ja! és a megcsócsált babapiskótával, kiflivel is :)) Nagyon jószívű a babád!! :)) Ne nyugtalankodj, majd szépen lassan leszokik róla, ha ő úgy érzi, hogy eljött az ideje.
2009. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
:)) Az első vagyok újfent. Én 6 éves korban szoktam le róla, mikor már csúfoltak az iskolában.
2009. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám is egyéves és ő is rendre odanyújtja nekem a másik ujjacskáját :) Aztán mi ezt elszoktuk bohóckodni: "megrágicsálom" neki, megpuszilgatom, mostanra meg már ő is abszolut veszi a lapot és elrántja nagy nevetés közepette mikor "nekilátnék a rágicsálásnak"

Szerintem ez teljesen normális :) A leszoktatással meg mér teljesen ráérsz szerintem ;)

2009. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Olyan ari :) Az enyém cumizik, néha a cumiját akarja a számba dugni, meg sokszor a cumisüvegéből is megkínálna :)
2009. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hós, megkínál mindennel amit rág, sőt, ma felvett egy döglött legyet, és azzal kínált jószívűen :) Imádom...
2009. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is nagyon tetszik, csak aggódom, hogyan fogom tudni leszoktatni róla, ha megosztja velem. Ha egyáltalán le kell szoktatnom és nem magától fogja elhagyni.

Köszönöm a válaszokat és az élményeket!

Minden jót nektek!

2009. ápr. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!