Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt pomázi anyuka, kismama?

Van itt pomázi anyuka, kismama?

Figyelt kérdés

Novembertől kb. fél évig Pomázon fogunk lakni a párommal és 5 hónapos kislányommal. Én nem ismerek ott szinte senkit (1 kismama kivételével), ezért szeretnék ismerkedni, illetve tájékozódni, milyen lehetőségek vannak, pl. baba-mama torna, ringató foglalkozás, stb.

Írjon aki szívesen ismerkedne :-)


2011. szept. 12. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

oh :( mi meg csak nyáron vagyunk pomázon :(

merre felé költöztök?

2011. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor pont elkerüljük egymást :-( a Madách Imre utcában fogunk lakni. És ti merre laktok (nyáron)?
2011. szept. 12. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a másik végén, a hegy lábánál.

pomázon van egy művelődési ház, oda érdemes elmenni, szerintem van ringató :)

meg közel van a hév, ki tudtok menni szentendrére, ott sok babafoglalkozás van, pl. úszás, masszázs, de csak sétálni is megéri :)

vagy a másik irányba, békás, ott a közösségi házban van ringató ha jól tudom

2011. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem a művházat majd :-) amúgy sok anyuka van Pomázon?
2011. szept. 12. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen :) ahol mi vagyunk ott a 3 szomszédból 2 gyerekes :) az utcánkba 3 fiammal kb. egyidős gyerkőc van :D
2011. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pomázi vagyok, nekem már nagy a lányom, 2,5 éves. Rengeteg anyuka van! Kimész a játszótérre, 3 is van, ott lehet haverkodni:) mi is úgy költöztünk ide, nem ismertem senkit, most meg szinte már mindenkit, hogy nap mint nap megyünk a játszótérre, és pár szorosabb barátságo is köttetett, akikhez átjárunk, átjárnak. Hintába lassan be tudod rakni a picit, meg a homokozóba, és valahogy beszédbe elegyedsz egy másik anyukával és már ismered is:)
2011. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De jó, remélem akkor befogadnak majd minket is az anyukák. A hely ahol most lakunk, ennek pont az ellentéte, annyira kevés gyerek van, hogy minden lehetséges módon támogatják ha valahol mégis születik egy. Csak sajnos itt nem maradhatunk :-(
2011. szept. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!