Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki úgy érzi depressziós...

Van aki úgy érzi depressziós kismama? Várta a babát, de már nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

én annak érzem magam, a kicsit szeretem nagyon, de valami megváltozott és mikor éjszaka órákon keresztül ordít akkor nagyon kész vagyok, ilyenkor teljesen elvesztem az eszem félek nagyon hogy akaratom ellenére bántanám.

a páromnak hiába mondogatom, hogy nem jó ez így, látom hogy nem érdekli a dolog nem fogja fel h teljesen ki vagyok merülve, szerinte nekem egész nap semmi dolgom és milyen jól el vagyok bezárva a házba, még ismerőseim sincsenek itt

2011. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem még nem született meg, még az elején vagyok.

Nagyon sajnállak, a borzasztó az, hogy az apuka nem támogat, és nem érti meg, nem vesz téged komolyan...

2011. szept. 30. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszer már annyira elvesztettem az eszem, hogy megrángattam a babát, na akkor is csak annyit csinált hogy elzavart, nem akartam én akkor sem ilyet csinálni de nem tudom mi történik ilyenkor bennem, nagyon megbántam, de hát az apuka azóta se nyújt több segítséget, csak azt nem értem hogy miért akarta a gyereket ha segíteni meg nem akar vele kapcsolatban, ha előröl kezdhetném nem vállalnék gyereket
2011. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát ez borzasztó.nekünk is van már egy gyerekünk, de én megbolondultam volna, ha az elején így viselkedett volna velem , velünk. szereted még?ő?

ne aggódj, az változni fog hogy "türelmetlen" vagy, jobb lesz majd idővel, bár az nagyon megnehezíti a dolgod, hogy nem segít....

Mi terveztük a második babát, de hetek óta csak sírok, hogy nem akarom:(és ettől meg csak lelkiismeret furdalásom van.

2011. szept. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!