Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lekéstem a bölcsit? Novemberig...

Lekéstem a bölcsit? Novemberig felvehetik még valamelyik bölcsődébe a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos, úgy tervezem, hogy legkésőbb novembertől bölcsibe járna. Még nem jelentkeztünk sehová, van rá esély, hogy addig felvegyék? (Bp)
2011. szept. 12. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy családi napközibe viszem kisfiamat. Gyömrőn találtam egyet, ami szimpatikus volt, ott is fogok dolgozni, szóval pont jó. 45ezer/hó az alapdíj, + 7ezer/hó a kaja.

Ha azt veszem, hogy a fizumból ezt ki kell fizetnem, még mindig több marad a zsebemben, mint a 25ezer gyes lenne, a hónap végén ugye betölti kisfiam a 2 évet.

2011. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszönöm szépen a választ! Ha nem vennék fel a bölcsibe, úgy lehet, én is megpróbálom a családit... :)
2011. szept. 12. 15:01
 13/13 anonim ***** válasza:

Újpesten például egy évvel előtte lehet csak beíratni a gyereket, és akkor kell is.


Ezt úgy értsd, hogyha idén novembertől akarod őt Újpesten bölcsibe adni, akkor TAVALY kellett volna jelentkezni, de korábban nem és később sem.

2011. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!