Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogja szeretni az almát?

Nem fogja szeretni az almát?

Figyelt kérdés
Harmadik napja kostoltatom babámmal az almát, az első két nap tetszett neki, ma meg rázta tőle a hideg, öklendezett. Ugyan olyan alma volt mint az első napokon, édes. 5 és fél hós baba.
2011. szept. 12. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Három nap után még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Lányom 2 hét alatt szerette meg az almát, viszont egy nap alatt az őszibarackot. Változó. Most még az elején vagytok, türelem.
2011. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos szeretni fogja, de most nem jött be. Tedd félre. Szerintem még pár hétig ne is erőltesd. De ha mindenképp etetni akarod, akkor próbálj mást. Pl. krumpli. Vagy szilva, vagy barack, most igazán van miből választani...
2011. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt elég pépes. Az én babócám a savanyú almát szerette, az édeset nem.
2011. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy akkor fogja szeretni, ha majd rágni lehet. Az én kicsi fiam most szerette meg igazán: 2 éves.
2011. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáljatok ki mást, elég is a 3 napi kóstoltatás, most mondjuk őszi vagy répa :)
2011. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálam is ez van egyik nap szereti és megeszi de másnap nem

de ez mindennel így van

elkészítem a hamit és vagy ízlik neki vagy nem

ma jó a krumpli almával és husival

holnap már nem csak rizzsel jó neki

vagy ma eszik tésztát de este már nem


annyira tudják h mi kell nekik h lassan már egy egész kis menüt rakok ki elé

2011. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!