Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rongyiból érdemes a babának...

Rongyiból érdemes a babának egyszerre kettőt vásárolni, a pótolhatóság miatt? De még nem is biztos, hogy szeretni fogja.

Figyelt kérdés
Egy 4 hetes kisbaba anyukája.
2011. okt. 7. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem először egy is elég lesz. Feltéve, hogyha ott ahol vennéd, állandó árú és mindig van belőle.

Gondolom, azért szeretnél kettőt, hogy ugyan úgy nézzenek ki... :))


Ha nem fogja szeretni, akkor egyelőre felesleges lesz bevásárolni belőle.


4 hetes babának meg még korai is szerintem.

2011. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Könnyen pótolható dolgot kell erre a célra beszerezni, és felváltva használni, mert még ugyanabból a fajtából sem mindig fogadják el az újat a sokszor mosott helyett.
2011. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy még korai, de már most mellé szeretném tenni az ágyban, hogy hozzászokjon. Igazából cumi helyett szeretném "nyugtatónak".
2011. okt. 7. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is vásároltam a kisfiamnak egy macis szundikendőt, meg egy elefántosat is kapott, amikor pár hetes volt. A macis lett a kedvenc, nem is tudom, talán 10 hónapos kora körül. Akkor már egy ideje nézegettem, hogy tudok-e venni még egy ugyanolyat a C&A-ban, mázlim volt, hogy találtam, mert előtte sokáig nem volt.
2011. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És érdemes egyeltalán rászoktatni? Cumi helyett gondoltam, megnyugtatásra, de lehet, hogy feleslegesen szoktatnám csak rá!?
2011. okt. 7. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges, tényleg sokat jelent nekik egy ilyen kis cucc, biztonságot ad. Nálunk minden gyereknek volt/van valami, amivel alszik. Az jó ötletnek tűnik, hogy már most szoktatod a közelségéhez, mert így talán tényleg az lesz a kedvence. Nálunk mondjuk nem jött össze, mindegyik maga választotta ki 1/2 éves kora körül.
2011. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyobbik lányom a pamut takarójár választotta teljesen magától, de egy rémálom lett belőle. Még kimosni sem lehetett...aztán kettévágtuk, szerencsére nem lett baj, így van kettő lehet cserélgetni,mosni. Viszont előre nem lehetett tudni mit választ...kb 6 hónapos korától ragaszkodott hozz, és sajnos összekapcsolta az ujjszopással. Most 3 éves, még mindig hurcibáljuk mindenhová és azzal alszik.

A kisebbik lányom most 9.5 hónapos, nem ragaszkodik semmihez eddig (kivéve, hogy cicifüggő), nem kell neki a cumi sem és az ujját sem szopja.

Mindkét gyereket egyformán nevelem, de egyenlőre örülök, hogy a kisebbiknek nincs kegytárgya.


Az a bibi, hogy nem fogod tudni mihez fog ragaszkodni igazán, mindenből meg nemvehetsz kettőt.

2011. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Én 24 évesen is a macimmal alszom, amit keresztapámtól kaptam 1 évesen! :DDD


Lányom most 3 hónapos és már szemezget vele, de nem adom oda neki, nélküle nem tudnék elaludni :))

2011. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem a lányomat sem a kisfiamat nem tudtam rászoktatni pedig nekik is volt.
2011. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. okt. 8. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!