Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós ülést szeretnék venni....

Autós ülést szeretnék venni. De milyet? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezt a kettőt néztem ki idáig!!

Szerintetek?Ti melyiket vennétek esetleg tapasztalat??

Sajna a max maximumja,az 30E ft,amit erre tudnék szánni.

Ha esetleg más ötletek is lenne.

Amugy Januárban venném,akkor lenne a fiacskám 8-9hónapos!

Most,9,8kg.


Köszi,ha válaszolsz!


2010. nov. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ezt vettük 2 hete. Egyelőre tetszik, úgy látom a babának is. :-) Bár ez csak 25 kg-ig van és a fejtámla magassága nem állítható. Viszont 10e-el olcsóbb, mint amelyiket kinézted, ez is szempont volt, amikor választottunk...

Én a Touragoo-ra szavazok. :-)

2010. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9-36kilóig valót nem vennék, nem is vettünk, túl átfogó kategória, így igazán nem jó se kicsinek, se nygnak.

max 9-25 kg, de mi 9-18 kilóig valót vettünk.

(Besafe X1-et, bár az 50 ezer volt)


[link]

[link]


[link]

2010. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel már ekkora lesz a babád és a 9 kg-ot már elérte én a helyedben 9-18 kg-os ülést keresnék. Én speciel nem hiszek a 9-36-osban, tuti egy nyolc hónapost nem ugyanúgy tart meg mint egy 36 kg-os gyereket. A 0-18-as meg esetleg hamar szűk lesz neki (bár erről nem igazán tudok nyilatkozni, ez bennünk fel sem merült annak idején).


Szerintem az adac tesztek háza táján is érdemes szétnézni, hogy melyik ülésnek milyen lett a tesztje. Nem azt mondom, hogy a legdrágábbat kell mindenképp megvenni, de azért érdemes tájékozódni. A gyereket meg mindenképpen próbáld bele, nekünk volt olyan ülés amit próba során zártunk ki.

2010. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

9-18 kgs ülés, ha már stabilan tud ülni. De nézzétek meg, próbáljátok bele a gyereket az ülésbe, nehogy úgy járjatok, mint mi. Megvettük a Maxi cosit és 1.5 évesen hosszra már ki is nőtte. Ez és a Römer az, amelyik alacsonyabb, hamar kinőhetik a gyerekek.


FP ülést semmi pénzért nem vennék, mert ebben a kategóriában noname-nek számít, inkább a játékairól ismert.


Touragoo brendon saját márkása, nem ismerem.


Nekünk Concord Ultimaxa van az egyiknek, C. trimaxa a nagyobbnak. Volt a 9-18kgs Maxi cosink, de eladtam, mert 6 hó kedvéért feleslegesnek tartottam azt használni, marad a 0-18kgs ülésben amgy hosszra ki nem növi.

2010. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!