Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ülést vegyek hordozó...

Milyen ülést vegyek hordozó utánra? Kisfiam 5 hónapos és 6,5 kg,68 cm. Gyerekülést szeretnénk neki venni kb 25-30 eft-ig. Milyet vegyünk? Konkrét márkákat, linkeket várok.

Figyelt kérdés

Még nem tud ülni,de már kezdi kinőni a gyerekhordozót és nagyon üvölt benne.

0-18kg?9-25kg?Mindenképp dönthetőt szeretnék,mert sokszor megyünk több száz kilométert is az autóval.Segítsetek,légyszi.Tapasztalatok nagyon érdekelnek,minden jó tanácsot szivesen veszek.

nem tudom milyet válasszak??? a 0-18kgra sokan mondják azt,hogy nem túl széless,télen overálban kényelmetlen mondjuk egy 2 éves manónak.nem szeretnék 1 év múlva újat venni ezért.ha 9-...kgig veszek,olyat ami dönthető,akkor abba belerakhatom már most?nem baj,ha még csak 6,5kg? igazából csak egy hónap múlva megyünk nyaralni,addig még hízik.segítsetek,holnap tudunk menni vásárolni,utána párom nem lesz itthon 3 hétig


2009. jún. 11. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Igazából ezek az ülések, amiket te írsz, hogy 9-..ig, nem véletlenül vannak 9kg-tól vagy 8 hónapos kortól írva. Akkor már elég erős a nyakuk izomzata. Mindenképp olyat vegyél, ami 0-18kg-ig van, mert azokat menetiránnyal ellentétesen is be tudod kötni, és egy 6 hónapos babát még úgy kell. A concord ultimax pl. ilyen, az szerintem elég széles is. Tudsz használtan is venni. Nézz körül teszveszen, vagy vaterán, hátha ráakadsz egy jó állapotban lévőre. Én is így vettem egy Römert 65 helyett 32-ért.
2009. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mindenképp 0-18 kilóig vegyél, mert a 9- nem dönthetősek, akármennyibe kerülnek is. Még a tescos is dönthetős, azaz 0-18igos. de az ultimax meg a bebe confort ami jó, nekünk Römer britax van, de az csak ritkán kapható otthon.
2009. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
51%
szia, nekünk Römer Kingünk van 9-18 kilóig. Használtan vettük, de megbízható magánszemélytől és dönthető. (11 hónapos a gyerkőc)
2009. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vegyél giordani zerouno 0-18kgig autosülést a pnda webáruházbol rendeltem ,ég régebben 25ezerér de ha beirod a googleba a nevét találsz több helyen.Nekem akkor volt 8 kga fiam mikor vettük és 6 honapos,nagyon szupi elég széles és 3 pozicioban dönthetö.Nézd meg szerintem jo!
2009. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok!Panda webáruházat akartam irni!
2009. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt néztük ki, bár még élőben nem láttuk:

[link]

De ez is 9kg-tól ajánlott. Szerintem ha láttok olyat ami jó áron van, és tetszik, akkor vegyétek meg. És lehet, hogy belenő mire indultok, de ha nem , akkor vártok vele még egy picit. De ha megvetted, akkor otthon te már jobban látod, mikor ülhet már bele, hogy tartja benne a fejét, stb. Az hogy rá van írva, hogy 9kg, az nem azt jelenti, dekára pontosan meg kell várni. Lehet, hogy ti már 8,5 hónaposan beeülhettek, de lehet, hogy 10 hónap körül csak.

2009. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez tetszik nagyon

2009. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én spec. soha nem vennék használt gyerekülést!!! Mégis csak a Te gyermeked (ami a legdrágább az életünkben!) ül benne! És soha nem tudhatod, hogy balesetes volt-e az ülés, akárcsak egy kicsit is meghúzódott az öve, utána az már nem úgy funkcionál, ahogy elvileg kellene. Lányom 11 hós volt, amikor vettünk egy Pierre Cardin ülést 9-25-ig, dönthető több fokozatban, 28.000.- Ft volt.
2009. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 9 hós, majd 10 kilós, 74 cm-es lányunkat még babahordozóba visszük. Kivettem belőle a fejszűkítőt. Nagyon jól el van benne, alszik, eszik, játszik. Ha elalszik eldöntöm az ülést, ha ébren van "felültetem". Nekem az a problémám, hogy nagyon vékony a gyerkőc, elég nehéz stabilan bekötni gyermekülésbe. Ha egy éves (és elég vastag) lesz, és elég erős a nyaka, akkor kap ülést, hogy menetirány szerint utazhasson. Hozzáteszem csak ritkán ül kocsiba, viszont a nyaraláskor 300 km-t 3 óra alatt simán elvolt. Nem tudom ti milyen messzire bátorkodtok ilyen picurral, de lehet még meg kéne várni, amíg eléri a 9 kilót, ha nem akarsz pár hónap múlva megint új ülést venni. A mi hordozónk Pierre Carden 13 kg-ig használható.

2009. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Többen írtak téves választ! Ami 9- kilós, az igaz, hogy dönthetős, de nem fekvős pozicióba, mint a hordozók meg a 0-18kilós ülések!!! Kaptunk egy drága ülést 9-18kilóst, Römer volt, de döntögethettem én, akkor is a térdét verte a gyerek feje, mikor 3 perc utazás után elaludt benne. Kipróbáltuk a boltban az összeset, és sajnos mindegyik 9-18as ilyen:( Azért vettük a 0-18ast, mert abban normálisan tud aludni, és mikor kinövi, jó lesz a kistesónak:)
2009. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!