Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elmúlt 3 hónapos...

Tényleg elmúlt 3 hónapos korra a sírós korszak?

Figyelt kérdés
A védönő némi bíztatást adott arról,hogy ahogy 3 hónapos lesz,mintha elvágták volna egyszerre jó baba lesz.Mert mi sokat szenvdetünk szenvedünk sajnos.Ma 3 hónapos.
2011. szept. 13. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyom hal istennek sosem volt siros baba, ugyhogy nem beszelhetek tapasztalatbol, de ugy hallottam ismerosoktol, hogy az elso 6 honap a siros idoszak.
2011. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más, nekünk nem volt szerencsénk, kb egy éves koráig nagyon sírós volt a kislányom. :(

Sok sok kitartást kívánok nektek!

2011. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hát én nagyon bízom benne hogy elmúlik ez az időszak.Minden vágyam hogy múlt legyen..
2011. szept. 13. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy miért sír. ha a hasa fáj, akkor valóban a hasfájós korszak mihelyt vége, a sírás is abba marad. ha alapvetően sírós/hisztis akkor meg nem múlik el.

nálunk most kezdte a hisztit, hogy jön az akarat, eddig nem volt sírós, de most... :( (1éves anyukája)

2011. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányommal sok vizsgálaton voltunk, mert annyira sírt 6-7 hónapos koráig, és folyamatosan az volt a válasz, hogy hasfájós. Szerencsére más baja nem volt, és azóta is egy mosolyalbum, de az első fél évet vörös fejjel, fájdalmasan végigordította. Én vártam a nagykönyvben megírt 3 hónapot, de akkor nem történt semmi. Azóta ha bárkivel beszélek, mindenki azt mondja, hogy a babakori hasfájós, sírós, szenvedős korszak tovább tart mint 3 hónap.

Viszont azóta 180 fokos fordulatot vett és egész nap csak vigyorog a lányom. Most 11 hónapos, és remélem egész életére kisírta magát. :)

2011. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 haramia ***** válasza:

Szia!

nálunk is borzasztó volt a helyzet. Már a kórházban úgy hozták első szopizásra a kisfiam, hogy remélik messze laknak a szomszédok, mert égtelen hangja van :) Aztán másfél hetesen hasfájós lett, volt hogy 3-4 órákat ordított, kínkeservesen egyfolytában, berekedt, elment a hangja is...én meg együtt sírtam vele jobbhíján mivel semmi sem használt, pedig kipróbáltunk vagy 40féle tanácsot és megoldást...aztán 6 hetesen egyik napról a másikra elmúlt. Ezt nem azért írom, hogy bosszantsalak, mert látom h Ti azon már túlléptetek és még semmi változás. Hanem azért, mert nálunk már csak egy esetben jön elő ez a világvége ordítás: amikor fáradt. Erre nagyon érdemes odafigyelni, mert vannak babák akik nagyon érzékenyek a fáradtságra és ha nem a megfelelő időben van letéve aludni, átesik a holtponton és megállíthatatlanul sír. Nálunk bejött hogy amint az elsőket ásítja, zsupsz kiságyba be arca mellé tesszük a kis anyagpelusát (imádja ölelgetni) cumit be (ha kéri) és már alszik is.

10 hetes kisfiú anyukája

2011. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,5 hósan múlt el az egész napos sírás, végre!!!!!!
2011. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!