Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor emeltétek fekvésből...

Mikor emeltétek fekvésből feljebb a babakocsi pozícióját?

Figyelt kérdés
Ugye a fekvésből van a féligfekvő pozíció.
2011. szept. 13. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos felült 2 napja, így ma már ülve utazott. Láttam rajta, hogy így nagyon jól érzi magát. Kinyílt a világ. Mikor elaludt ledöntöttem.:)
2011. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos korában kicsit feljebb, és sportra akkor, amikor már ült.
2011. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4-5 hónapos kor között, mind a kettőnél, máskülönben ordítottak

A kisebbik 6 hónapos korában felült, onnantól, csak akkor fektettem le, ha eleludt.

Szerett babkocsizni, bőven 2 éves kora után adtam el ababkosciját.

2011. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

előző

ezért is felesleges a mózeskosár

2011. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan már ordított fekve, de mivel egyáltalán nem ült, és picit hipotón is volt, ezért akkor még nem mertem felemelni, de aztán kb. 6 hónaposan megpróbáltam és láthatóan élvezte, hogy végre kilát!
2011. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45 fokos szögben megdöntheted, de annál nagyobban ne. Ha így teszel, nem terheled a gerincét. Kb 4 hós korától emeltem meg néha a mózesben (állítható háttámlája volt), 6 hós korától jártunk sportkocsival, de akkor is csak ennyire elemtem meg, nem ültettem. Fiam csak 10 hónaposan ült fel magától, addig picit megdöntöttem a babakocsi háttámláját.
2011. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos akkor nekem korai lenne még 3 hósak vagyunk de folyamatos üvöltés bárhovamegyünk.A hordozóval meg úgy elvan de hát abban sem lehet mindig.
2011. szept. 13. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:

6 hónaposan


Igen 3 hónaposan még korai,esetleg ha tennél oda neki vmi lelógó kis játékot,plüssöt amit el tud nézegetni?

2011. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapos korától 5,5 hónaposig nem használtuk a babakocsit, pont emiatt. Hordozókendőztünk, nagyon bejött. Most 6 hónapos, már meg merem emelni a háttámlát 45 fokban, kilát, így már elvan a babakocsiban is.
2011. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!