Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség babakocsi ügyben?

Segítség babakocsi ügyben?

Figyelt kérdés

A kisfiam 9 hónapos 11 kg és 80 cm. Le kell cserélni a babakocsit, mert ami volt kicsi.

Ez a fajta van most nekünk, de már nem fér benne.

[link]


2011. okt. 21. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez a kocsi kicsi akkor nincs olyan amiben elférne. ez egy normál méretü babakocsi ami kb 15 kilóig 3 éves korig van.

szerintem minden babakocsi ekkora nincs nagyobb. ami ennél nagyobb az már 4 éves kor felettieknek van azok specko mozgássérült babakocsik.

minden babakocsi 15 kilóig és 3 éves korig van.

amúgy nagyobb gyereket is elbír mert az unokahugom 4 éves és 16 kiló körül van, és mikor egésznapos városnézésen voltunk, akkor volt hogy cseréltek a lányommal, habár neki a feje már kilógott, meg lábait is felkellett tenni, de azért bele fért.


amúgy mi azért cseréltük le elsö kombi kocsinkat mert 12 kiló volt és túl nehéz. egy römer B-mobile kocsit vettünk ez csak 8 kiló és sokkal könnyebb vele. a régi maradt a városban az új meg az autómba van.

2011. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek a legnagyobb méretű kocsik. Egyébként vannak babakocsik 20 kilóig,de azok sem tágasabbak
2011. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy belefér papíron(15kg-ig 3 éves koráig)- persze: csak pl. ha elmegyünk sétálni, azon rimánkodom, hogy el ne aludjon, mert szegénykémnek kényelmetlen lehet. A feje teljesen fenn van, túl lóg a háttámlán, a lába kopra ér a tartóig.
2011. okt. 21. 08:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat és a segítséget is.
2011. okt. 21. 08:16
 5/16 anonim ***** válasza:

ha kényelmetlen tuti nem alszik el benne, azért alszik el mert kényelmes.

de egy 80 centis gyerek még simán el kell hogy férjen benne, biztos valami emelö párna van benne vagy ilyesmi.


szerintem egyszerüen már nehéz neked és kényelmetlen tologatni és ezzel akarod a férjedtöl az új kocsit kikunyizni.

az enyémnek elég volt mondani hogy túl nehéz és veszek egy új kocsit. megértette hogy az autóbol nem cipelek 12 kilót naponta többször is ki be.

2011. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb kocsit ne vegyetek, nincs is, teljesen felesleges, lassan úgyis csak ülni akar majd, inkább vegyetek egy kisebb kocsit. Ha meg elalszik, és kilóg a lába, akkor sincs semmi, nem lesz semmi baja. Vedd le a hátsó részt, ami ott a tolókarnál van, hogy ki tudja lógatni a lábát.
2011. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amik nagyobbak (17,5, illetve 22,5 kilóig jók) azok a cybex babakocsik. Kérdés, érdemes-e beruházni rájuk.
2011. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De van ami ennél jobb!!!!!!

Nekünk hasonló volt(baby merc,szerintem ugyan az, csak más a neve), de lecseréltük, mert nem bírtam cipelni a 2.ra.

Vettünk használtan egy peg perego veneziát, mert az kicsire csukódik.A másik kocsi anyóséknál maradt.Nagyon meglepődtem, mikor mentünk hozzájuk, nem vittük a kocsinkat mondván, hogy ott a nagy, majd abba betesszük, és láttam, hogy bizony az már kicsi lenne, simán végigér benne, pedig nem is 80 cm, csak 78:)

A peg peregoban is kicsit talán lelógna a lába, ha fektetném, de inkább csak a cipője, a fejénél teljesen jó!!!!

Én nagyon ajánlom, hogy nézd meg!Illetve a testvérét, a peg perego uno-t.Ugyan az, csak az uno-nak nagyobbak a kerekei. Újszülött kortól használható,szerintem nagyon jó!!!Én is meglepődtem mikor láttam, higy elvileg kisebb kocsi, mégis jobban elfér benne a fiam!

itt egy link:

[link]

2011. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kicsi az a kocsi,csak szar.Sok más kocsi van amiben kényelmesen elférhet még a fiad akár 3 éves koráig is. Válaszz magasabb háttámlájut.
2011. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg csak itt reklámozol. Gáz.
2011. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!