Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves fiam éjjel,...

Másfél éves fiam éjjel, hajnalba kijön a kiságyból? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
A délutáni alvással már meg se próbálkozok,esélytelen,pedig olyan kiságyunk van h emelhető a rácsa,megemeltük,de neki nem jelent gondot!Ha hajnalba jönne ki,nem is lenne gond,de éjjel is,és még eszik is...oké csak kakaót cumisüvegből.
2011. szept. 13. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te dolgod, de én az éjszaka közepén max. vizet adnék neki, ha szomjas, kakaót semmi esetre sem.
2011. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el,de a teát se,csak a kakaót!Ezzel számora nincs is gond,de ezzel a kijárkálással...se éjjel,se reggel,se délután nincs alvás...3.hete csináljuk ezt,mindig újítottunk vmit,de max 2 nap és "kicselezett" minket:)
2011. szept. 13. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:

le kell tenni a kiságyat legalulra. más megoldás nincs. ha nem eléggé letehető, kell még bele lyukat fúrni és akkor úgy.


egyébként kakaót, teát én se adnék este/éjszaka, csak sima tejet vagy vizet kaphat.

2011. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mármint az enyém kaphat tejet, vizet
2011. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ágynemű tartós a kiságy,teljesen lenn van,sőt ez már a 2. kiságya,a régi az kombi volt,de ez csak mély...de igy is kivettük az ágynemű tartó feletti rácsokat,most az ágynemű tartón van matrac...
2011. szept. 13. 13:48
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor ki kell venni az ágyneműtartót és a matracot a földre tenni. akkor a feje búbjáig fog érni a rács teteje, tuti nem mászik ki belőle
2011. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom,de már nagyon el vok keseredve:(Akár mit próbálunk 2 nap és rájön h h járjon túl az eszünkön...még az utazóágyra gondoltam,mert az hálós,és nem tudja mire feltenni a lábait,de egy ágycsere meg megbolygatná...és az éjjeli ébredésre vmi ötlet?Hagytam sírni,próbáltam vizet,teát...viburcol kúp,sedatif pc...semmitől nem alszunk:(
2011. szept. 13. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
ha azért kel mert éhes nappal növelni kell az adagot, még a vacsi utáni nasi is belefér, kis keksz vagy piskóta a tej előtt
2011. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nasizik,és eszik is rendesen...15 kiló,nem vékony,de nem is annyira kövér
2011. szept. 13. 14:32
 10/13 anonim ***** válasza:

mi lenne ha rendes ágyban aludna leesésgátlóval ???


ha már úgyis kimászik......


viszont éjjel én sem adnék neki kakaót max vizet ha következetesen betartod akkor rá fog szokni vagy le

2011. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!