Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen természetes úton tudok...

Milyen természetes úton tudok segíteni a babámnak aki anyatejes és gyümölcsös, hogy ne csak 5 naponta legyen kaki? Ami az 5 . napon jött az is kemény.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen gyümölcsöt kap?
2010. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát az nagyon nem jó ha ennyire ritka a széklete és az is kemény! elkéne vinned dokihoz!
2010. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szilvát adtál már neki? Az enyémen segített. Az is, ha én ettem szilvalekváros kenyeret, mert a tejen keresztül ő is kapott belőle. Őt zavarja egyébként? Milyen gyümölcsöket adtál neki?
2010. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

őszilé, kamilla tea, cukor is hashajtó de azt mondjuk nem ajánlom, az almalé is segíthet, és adhatsz neki leavolac szirupot is

reggelire egyél gabonapelyhet szilvalekvárral lehet ez is segít neki

2010. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én babám is ritkán kakált a kezdetektől már hozzátáplálom, 6,5 hós és még mindíg nem rendszeres. a mi orvosunk azt mondta hogy majd csak később kell rendszerességet várni. ha túlnyomó részt még anyatejet kap a baba nem baj a ritkább széklet. annyira hasznosít a szervezete hogy nem képződik salakanyag. ha gondolod 3. naponta adj neki kamillateát de csinálhatod úgy is hogy éhgyomorra 30 ml kamillatea nagyon édesre csinálva. az bizos meghajtja, nekünk mindíg segített
2010. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is kamilla teát iszunk. Kisebbik cumis üveg+egy kiskanál cukor. A védőnő javasolta és használ. De az én babám tápszeres-gyümölcsös, úgyhogy nem tudom, hogy az anyatej ezt hogyan befolyásolja.
2010. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon rendszertelen, és ritka volt a kaki a kezdetektől, hosszú ideig csak segítséggel ment. Aztán egyszer csak beállt, napi egy fix, de van, hogy kettő-három is sikerül. Nem függöt a kajától, egyik napról a másikra változott meg. A dokik szerint (nekünk több van :)) akkorra fejlődött ki a bélflórája. Van amelyik babának 2 hónaposan kifejlődik, van amelyiknek csak 8 hónaposan, vagy még később.
2010. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia,mi is ezzel kuzdunk,már tobb kérdést is kiírtam ezzel kapcsolatban.mi is kiprobáltunk már mindnet,a szélcsotol kezdve mindnet ami létezik,majd az egyik doki ajánlotta,hogy forrázzak le zabpelyhet és minden nap 2 kiskanállal tegyek a tejbe.Anyatejes,de naponta 1 szer lefejtm és tettem bele 3-al,és a bébikajába is .1 hete ezt használjuk,azota van neki minden nap,igaz kemény,de legalább magátol kijon,van ,hogy 1 nap tobbszor is.Még azt elfelejtettem,hogy szuron átnyomom 2-szer és ugy rakom a tejbe.Ma meg már kirakodott rendesen 2-szer is és olyan volt a széklete,mint 1 honapja,ugyanis mi már 1 honapja kuzdunk a kakival.5 hos és már kezdtem kostoltatni,pont emiatt.
2010. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:33-as vagyok


nem értem miért kell a gyerek fenekébe már most mindenfélét dugdosni mert nem kakál.- főleg az utolsó hozzászólónak.

nem olvastad hogy anyatejes babánál TERMÉSZETES hogy nincs széklete akár 1 hétig is ! mert annyira jól hasznosítja az anyatejet hogy nem képződik salakanyag ?

van amelyik baba naponta többször is van aki csak 5 naponta ( ez vagyunk mi ) nem kell gyógyszert adni neki meg dugdosni neki lázmérőt...

ahogy azt a válaszban is megírták mások van hogy később alakul ki a bélflóra. persze ha nagyon szenved akkor kell segíteni de azért ilyen korban ( 5 hó ) szerintem még ennyire nem kell kétségbe esni

2010. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy amikor a babád napok óta hasfájós, órák óta ordítva sír, közben görcsöl, feszegeti a hasizmát, semmi sem nyugtatja meg, akkor te mit be nem dugdosnál a fenekébe, hogy segíts neki :(
2010. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!