Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudok segíteni a babámna...

Mivel tudok segíteni a babámnak, hogy tudjon kakilni? Van valami természetes hashajtó amit ha én eszem neki használ esetleg?

Figyelt kérdés

8 hetes anyatejes lányunk szinte folyamatosan erőlködik 2 napja, kaki meg sehol.

Szélcső nem segít, pedig máskor használt.


2011. ápr. 27. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár, szilvalé, szilvabefőtt, illetve az őszibarack is ilyen - de ezek nálad is hatni fognak, ha te eszed-iszod!
2011. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az anyatejes babáknál előfordul, hogy 1 hétig nem kakál.

Én ezeket vetettem be: kamilla tea, pár korty, vagy lázmérőzés, de szerencsére ritkán kellet alkalmaznom, mert tápszeres lett. Esetleg igyál tejet.

2011. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A lázmérőzés majdnem ugyanolyan mint a szélcső nem?

Tejet ittam és szilvalevet is, nálam használt is:)

Remélem helyreáll ez, nagyon lilul a kis feje az erőlködéstől.

a kamilla jó ötlet, köszi

2011. ápr. 27. 10:16
 4/17 anonim ***** válasza:

Kamillateát cukrozd meg egy kicsit, úgy van igazából hashajtó hatása.

És folyamatosan nem szabad adni, tehát minden nap ne adj neki, mert hosszú távon szárítja a beleket, így még nagyobb székrekedést okoz.

2011. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ja, hogy neki adjam?

háát, akkor inkább várok még, mert eddig sem kapott semmit és a cukor...

Köszönöm!

2011. ápr. 27. 10:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó neked, ha nem sír tőle. A fiam erőlködik 20 percet, aztán sír, hogy nem jön ki. :(
2011. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A cukor nem ördögtől való. Van egyébként egy szirup, Laevolac a neve. Nagyon sok babának csak az segít, sokszor a dokik már azt javasolják. És elárulom, hogy tömény cukorszirup az egész.
2011. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kamillatea, túl érett banán, körte, barack le.
2011. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én kamillateát adtam neki annak idején, 10 ml langyosan , ízesítés nélkül, fecsendővel, nagyon édes volt :))) és hatott is, már négy és fél hónapos , sajnso azóta csak tápos, de ha ilyen gondom van akkor is ezt teszem, sőt volt egy idő hogy kamilla tea volt a tápszer alapja, nme sima víz.
2011. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

lehet nem az ördögtől való, de ha nem kell feltétlenül nem adok neki, azért nem kell leszólni, én sem mondtam semmi olyat.

Köszi az ötleteket

2011. ápr. 27. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!