Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek torokfájás ellen...

Mit tegyek torokfájás ellen és a mandulám is meg van egy kicsit dagadva? Jó lenne valami természetes gyógymód ami nem árt a babámnak.27 hetes kismama :-)

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanabban a hajóban utazom vasárnap óta.

Próbáld meg a következőket: pergelt cukor tejjel vagy vízzel felengedve, gargarizálás sós vízzel, kamilla teával, kamilla teát inni sok mézzel és citrommal, gyógyszertárban kapható propoliszos toroktisztító cukorka (természetes anyagokból). Ezeken kívül a háziorvosom még egy szirupot írt fel, nem tudom, nálatok kapható-e gyógyszertárban: útilapú, hárs, fenyőrügy, kakukkfű és C vitamin van benne. Ez köhögéstől is jó és tisztítja a torkot. Ha pont ugyanilyent nem is találsz, de hasonló készítmények biztosan vannak minden gyógyszertárban.

Még tehetsz kendőt a nyakadra, otthon is, ami melegen tart. Kerüld az ásványvizet, mert a buborékok még jobban felsértik az amúgyis fájó torkodat. (Tapasztalatból mondom.)


Gyógyulást kívánok,

22 hetes terheske

2008. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én TANTUM VERDE nevű szopogatós cukorkát vettem, + SINUPRE cseppet, ezek nem olyan igazi gyógyszerek, és nekem használt már! :-))
2008. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!