Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam idáig külön szobába...

Fiam idáig külön szobába aludt. Kb 1 hete 1 óra múlva felkel és csak akkor alszik el ha átviszem hozzánk a szobába. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
külön ágyon alszik így is csak hát velünk. Hogy tudnám visszaszoktatni őt a saját szobájába?
2011. szept. 14. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen. Hány éves? 2 éves, vagy 20? Nem mindegy.
2011. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1éves lesz a héten:)
2011. szept. 14. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam 20 hónapos, mindig külön aludt el magától. 2 napja ugyanezt csinálja, nem tudom mi lehet. Sőt aludni sem nagyon akar...
2011. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez volt, csak az én kisfiam 16 hónapos. Elaludt és kb. 2 óra múlva felébredt, csak velünk volt hajlandó tovább aludni. Próbáltam egy kicsit hagyni, hátha visszaalszik, de csak kimászott a kiságyból és sírt. Egy-két hét után már elaludni sem akart a kiságyban. Vettünk neki egy rendes ágyat, persze először itt sem akart aludni. Kipróbáltam egy módszert, lefektettem és kijöttem, amikor kijött visszavittem, először elmondtam, hogy este van és aludni kell az ágyában, utána csak szó nélkül visszavittem, csak 40 percig kellett ezt csinálni, persze volt sírás is, utána elaludt és aludt reggelig, pedig máskor fel szokott ébredni. Másnap csak 20 perc volt, harmadik este már csak 1-2-szer kellett visszavinni. El sem hittem, hogy működik a dolog, pedig előtte már kezdtem beletörődni, hogy közöttünk alszik.

A Szuperdada című műsorban láttam ezt a módszert, nagyon jó, csak következetesnek kell lenni!

2011. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!