Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek 10,5hónapos babával?

Elmennétek 10,5hónapos babával?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk apa sportoló és ma meccse lesz ami 19:30kor kezdődik. Szeretné, hogy ott legyünk de én bizonytalan vagyok. Eddig mentünk, hamarabb kezdődött. Kisfiam 7kor vacsizik, 8kor fürdik és fél9kor már alszik 1üvgeg tápi kíséretében. Most viszont 10re érnénk haza minimum. Picit hűvös is van. Most alszik egyébként... Ti mit tennétek?
2011. szept. 14. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora gyerekkel még ne menj meccsre, felborul a megszokott ritmusa, nincs értelme. Hangzavar ez-az, ne vállald.A gyerek még úgy sem értene semmit, csak érezné, hogy neki ez nem jó.
2011. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mihez van szokva a baba. Nálunk pár hetes kora óta jön velünk szinte mindenhova. Ha 1-2 órával elcsúszik 1-1 étkezés, netán a fürdés, nem jelent nála problémát. A te babádat viszont te ismered, ha úgy érzed, hogy megviselné, hát maradjatok otthon.
2011. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4hónapos kora óta járunk meccsre a hangzavarra ő is kiabál :) Viszont este alvásra mindíg itthon voltunk.
2011. szept. 14. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmennénk, főleg úgy, hogy már voltatok máskor is. Most az egyszer felborul a rend, na bumm, majd holnapra helyreáll. A hűvös ellen meg lehet védekezni: takaró, pulcsi. :)
2011. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!