Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallgathatok 5 hónapos kislány...

Hallgathatok 5 hónapos kislányom mellett rockzenét?

Figyelt kérdés
A férjemmel mindketten rockzenét szeretünk. Mióta megszületett a kicsi, nem is hallgattunk, és már nagyon hiányzik. Mindig babazene, vagy valami lágy dallam megy, vagy rádió. Egy kicsit szeretnék pl. U2-t hallgatni, persze nem nagy hangerőn. Hogyan hatna a kicsire? (Ha alszik, azért nem akarok, mert attól tartok, nem hallom meg, ha felsír.)
2009. ápr. 23. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én pocakos koromban a klasszikus zenén kívül hallgattam rádiót, és sok-sok rock-ot is. Volt, amikor ütemre rugdosott a lányom, pl a Save me c szám Edguy-tól a mai napig az egyik kedvence (7 hós ).

Pedig nem babazene :)

Szerintem ha nem túl hangosan megy, akkor nem zavaró, de mindenképpen figyeld a bab reakcióit, mert lehet, hogy néhány számnak az üteme idegesítő neki. A lányom pl nem szereti ha túl hangsúlyos a basszus, vagy túl sok a magas hang. A hallásuk egyébként élesebb, mint nekünk, és zavaróbb lehet nekik a zene mint nekünk. Úgyhogy eleinte pár percig kapcsold csak be, hogyszokja, és figyuzd, hogy miképp fogadja.

P a lányom utálja a junkiest, túl pörgős neki, és van néhány Nightwish szám is, amit ki nem állhat. Meg olyanok is, amiket szeret tőlük. A mulatós-zenétől pl tiszta ideg lesz - szóval van ízlésük már ilyen picinek is

2009. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hallgathatsz!!Annyi hogy nem kell orditattni.
2009. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is nyugodtan hallgathattok, csak normál hangerőn! :)

Én pl. sosem hallgattam babazenét, végig ment a petőfi rádió, meg én válogattam minőségi zenéket :) azokat szereti mai napig, 7 hónapos kiscsaj. A múltkor próbáltam neki zeneovit, hát nem nagyon jött be neki, ahogy énekeltek a gyerekek, pedig aranyos volt :)

Jó zenehallgatást és táncolást, próbálj vele táncolni is, nekünk olyankor kacagni szokott :)

2009. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így teszek! :)
2009. ápr. 23. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, nyugodtan4 Had halljon jó zenét már most a baba.

Nálunk a baba már a pocakomban is egy csomó rockot hallgatott. Itt kint is szereti.

2009. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hallgathatsz szinte bármit, elfogadható hangerőn. nekünk például Metallica 'Best ballads' illetve 'S&M' albumai a kedveneink.
2009. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már a pocakban is AC/DC-t, Metallica-t, Guns-t, TCS-t hallgattattam a lányommal. Na, meg Eddát, Republicot, Bonanzát. Az apja meg Pendulum, trance zenékre szoktatja.

Utálja is a babazenét! :D

Nyugodtan, normál hangerőn hallgathatod!

Úgyis fogod hallgatni később is, gondolom nem fogsz 10 éven át babazenét, zeneovit, Disney rajzfilmslágereket hallgatni csak azért, mert gyereked van! Hajrá! :)

2009. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azt akarom, hogy a babám reggel még egy kicsit szunyókáljon, Kárpátiát rakok be neki. Imádja, extázisba esik, aztán elalszik:)
2009. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is a hasamban már AC/DC-t és Iron Maident hallgatott, és most idekint sincs vele baja:-)
2009. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!