Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen étel "jött be" a...

Milyen étel "jött be" a hányingeres időszakban? (Úgy értem, ami valahogy még lecsúszott. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a ropi és az üres kifli, amikor túl voltam a rosszulléten, olyan délután környékén már tudtam mindent enni. De ez így ment 20 héten keresztül. Reggeltől kora délutánig rosszul voltam. Inni pedig fincsi citromos teát ittam. A B6 vitaminnal próbálkoztam, de én kihánytam azt is:(
2011. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a gyümölcs!Nem is igazán kívántam mást,de a gyümölcsöket igen!Vagy próbáld meg a mandulát,vagy más magvakat,az is be szokott jönni!Nem éppen főtt étel,de a babának is jót tesz és te is meg tudod enni.Kitartás!:)
2011. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sós chips. Tudom nem valami egészséges :(

De alapvetően azt kívántam egyfolytában. Csak ritkán ettem ennek ellenére, mert diétára voltam fogva már az elejétől... sőt a terhesség előtt is IR miatt.

2011. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
almaecetes zoldpaszuly leves...ezen eltem az elso 4 honapban...elmentunk nyaralni es meg ott is kepes voltam megvenni az alapanyagokat es fozni egy jo nagy konderral mert mast nem birtam lenyelni
2011. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végig hányingerem volt a 9 hónapba.Narancs,narancs ,narancs és sajt minden mennyiségben.Ezeket mindig kívántam!
2011. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
két hétig kefiren éltem, aztán csak a zöldség leves.4.hónaptól tudok enni normálisan.
2011. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a narancs maradt meg, semmi más! Ja, és ez ment a 18. hétig!
2011. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kefir,kockasajt,gyömbértea.
2011. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!