Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez? Kicsit ijesztő...

Mi lehetett ez? Kicsit ijesztő volt. Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sok a folyásom, fertőzésem elvileg nincsen. Tegnap este fürdés után valami végigfolyt a lábamon, kicsit sárgás volt, olyasmi mint a folyás, olyan vízszerű. Utána is éreztem, hogy több van a kelleténél. Nem tudom elmagyarázni, remélem érthető. Azóta nem tapasztaltam ekkora mennyiséget. A babó nem nagyon mozog csak ritkán, bár 21.hét óta érzem, nem is mindennap. Bocsi ha gusztustalan voltam, sajnos nem tudom másként megfogalmazni. 25 hetes kismama
2010. máj. 26. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor szokott ilyen előfordulni, ha fürdés közben víz jut a hüvelyembe, és az egyszercsak elindul kifelé, van hogy fürdés után 20 perccel, van hogy azonnal, felhigítja a víz a fehérfolyásomat, és az ilyen vízes-zavaros lé formájában bizony végigfolyik a lábamon... Sárgás nem szokott lenni, legfeljebb akkor ha maga a folyás is sárgás.
2010. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezt innen mi nem tudjuk megállapítani, elég rosszul hangzik, ahhoz , hogy bemenj a nőgyógyászati ügyeletre. Max feleslegesen mész, de megnyugtatnak.
2010. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig fürdés után van ez és a frászt hozza rám.
2010. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van ilyen folyásom,és ahogy a vége közeledik,több és már kellemetlen is!Szóltam a nőgyógyászomnak,aki azt mondta,hogy terhesség alatt ez természetes!De szerintem is menj el inkább orvoshoz az a legbiztosabb!

35+5 hetes kismami!

2010. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, mindig zuhanyzás után, tuti a hüvelyből jön valami kis víz, ami zuhi közben megy oda, pedig annyira direktbe felfelé nyilván nem célzok, csak mosdok rendesen... :)

Végigfolyik a lábamon nekem is, eleinte ijesztő volt, de már megszoktam. :)

39 hetes km

2010. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam :)

Nyílván az lehetett, mert az éreztem, hogy bement egy kis víz, de gondoltam az távozott is. De akkor biztos nem. Ma nem volt ilyen, meg előtte sem sosem, azért lepődtem meg.

Boldog babavárást mindenkinek :)

2010. máj. 26. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a kezdetektől,azaz a 4. héttől ez van. Most 8+5 hetes vagyok. Azt monta a doki, h. amíg nem sárga, addig nincs para. Meg nekem nem is viszket, meg hasonlók, csak sok folyásom van. Te se rágd ezen magad!
2010. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!