Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van járókátok, ha igen,...

Van járókátok, ha igen, milyen, mekkora, megéri-e megvennem amit én néztem ma ki?

Figyelt kérdés

Néztem egyet, 180X180 és 24.000 Ft.

[link]


2011. szept. 15. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, amit kinéztél. Sokak szerint nem kell a járóka, de szerintem szükséges, nálunk is volt, és az unokáimnak is vettem. Amikor még pici, épphogy átfordul, és hason kúszik, akkor is jól jön a járóka, főleg hűvösebb lakásba. Amikor feláll, stabilan bele tud kapaszkodni, erre is jó, és ha éppen nem tudsz ráfigyelni, akkor is jó védelmet nyújt a járóka. Oda tudod húzni a konyhához, látja, amit csinálsz.

Az utazó ágyak -bár néha talán jól jönnek- szerintem nem jók, már hozzányúlni is rossz, annyira műanyagok, és szerintem nem is levegősek, nem is kényelmesek.

2011. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem járóka, hanem "babakarám". A járókának van alja is, a legtöbb magassága is állítható, így akár egész pici kortól használható - akár játszószőnyeget is beletéve. Szerintem 100X100-as, max. 120X120-as elég.
2011. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, direkt baba karámosat néztünk, mert nagyon nagy nappalink van és a babám már az egészet bejárta, kicsi lenne neki a 100x100-s, de szerintem még a 120x120-s.
2011. szept. 15. 07:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is babakarámunk van, én imádom már most. 6 hónapos lesz a kisfiam, már forog, kúszik, kutyázik, szerintem nem sokat várat magára a mászás sem. Egyelőre csak 4 elemet tettünk össze a 8-ból, eddig elég. Nem szoktam sok időre beletenni, csak ha pl. teregetek, kiugrok a szeméttel, az idő java részét szabadon tölti...

Később jó szolgálatot fog tenni, ha már jobban halad, mert tényleg hatalmas, nincs ketrec érzés benne. Amerikai konyhás a házunk, egyben a nappalival, ha nem is a gyereket teszem bele, le tudom vele szeparálni a konyharészt, lépcsőt...

2011. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

minél nagyobb, annál jobb.

szerintem ez nagyon jó.

2011. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár az ára eléggé húzós... :(
2011. szept. 15. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél nagyon drága szerintem, és nincs is sok értelme ennyit adni érte.

- a fejlődésneurológus egyébként azt mondta amikor a járókát megemlítettem, hogy a kitalálójának se volt gyereke, mert a gyereknek térre van szüksége ahhoz, hogy az érzékszervei kifejlődjenek és nyílt, érdeklődő legyen.

Én nem vettem neki járókát soha, ellenben vettem egy nagyon jó minőségű meleg szőnyeget a földre az árából és azon nagyon-nagyon jól elvolt. Amikor mászott, akkor meg már hiába is lett volna járóka, olyan jól elvolt az edényes szekrényben, hogy addig nyugodtan főztem, ameddig ő pakolt és diadalittasan mutogatta nekem, hogy miket szerzett meg a szekrényből :-)

2011. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy viszont ha arra használnád, amit az egyik válaszoló is írt, hogy leválaszd vele pl. a konyhából a nappalit, vagy a lépcsőt, na arra nagyon jó szerintem. Nekünk is van kis biztonsági ajtónk, hogy ne tudjon akkor a konyhába jönni, amikor pl. paradicsomlevet főzök és a forró lötty mindenfelé fröcsöghet, csöpöghet, vagy eldurranhat az üveg például - most ez jutott eszembe, mert pont egyik nap főztem be a nagyitól kapott paradicsomot :-)
2011. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megvettük, de akciósan találtunk máshol ugyanezt olcsóbban! Mivel hatalmas a nappalink, ezért a veszélyes részeket elkerítettük,(ablak, konyha - mert amerikai konyhánk van-, előtér)

És így is nagy játszótere van, bent van neki kettő szőnyeg, parkettás részek is vannak, ahol csúszkálhat, egy kanapé is, ahol majd mászkálhat.

2011. szept. 19. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!