Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék reggelire 11 hós...

Mit adhatnék reggelire 11 hós babámnak, hogy változatosabb legyen ez az étkezés?

Figyelt kérdés

A kenyeret eszi vajjal, májkrémmel, sajttal, stb. Csináltam már neki bundáskenyeret tojássárgájából. Az is ízlett. Kb ennyi amit megeszik. Főleg kenyérmentes megoldások érdekelnének.

Ma reggel készítettem neki joghurtot gyümölccsel és zabpehellyel. Öklendezett tőle. Nem bírta az elázott zabpelyhet. :(


2011. szept. 15. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

a zabpelyhet meg lehet főzni, turmixolni. utána gyümölccsel, joghurttal keverhető, nagyon szereti lányom.


ő kenyeret eszik reggelire sajttal, sonkával, paradicsommal, uborkával, vagy lekvárral.

2011. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tejbegrízt,kakaót kiflivel,joghurtot.
2011. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért kell, hogy kenyérmentes legyen ha szabad megkérdezni?

az én fiam minden reggel kenyeret eszik valamivel...vaj, vajkrém, sajt, virsli, sonka,rántotta,tojáskrém.


a zabpelyhes gyümi nálunk tízóraira van

2011. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam, hogy megkostólhatnánk mást is. De akkor maradunk a kenyérnél, kiflinél.

Egyébként kisfiam is szokott lekváros kenyeret enni.Viszont uborkát még nem adtam neki, nem is tudom miért. Na majd holnap reggel! :)

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 15. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Kalács, bukta.
2011. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, azt elfelejtettem, hogy kisfiam egyik kedvence, a rozskenyér mozzarellával, paradicsommal:)
2011. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!