Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma hasrol hátra átfordult a...

Ma hasrol hátra átfordult a babám! :-D Nem korai ez még 4 honaposan?

Figyelt kérdés

Ma átfordult a babám hasrol hátra.

Az tuti hogy nem véletlen, mert 3x is megcsinálta, majdnem egymás után! :-D De azt hallottam ezt csak 5-6 honaposan kezdik el! Én megijedtem mert az ágyon volt, és mikor megláttam egyböl rohantam az ágyhoz mert majden lepottyan a drágám!

mire számithaok ezek után? Akinek ilyen idös a babája annak is már átfordult?! (persze szivböl nagyon örülök neki!!!!! :-DDD )))

Ráadásul ahogyan látom, már em nem csak hátra fele tolat, hanem kezd rájönni arra, hogy lehet elöre is haladni! Mostmár rakjam le a parkettára? (szönyeg, pléd...igy gondoltam)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!!


2009. ápr. 23. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szia

ügyes :)

minden amit magától csinál az nem korai.

persze, minnél többet legyen "földközelbenm".

2009. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja! A félreértések végett mondom csak 2 karnyujtásnyira voltam az ágytol, nem hagytam magára!!!
2009. ápr. 23. 12:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem korai egyáltalán, tedd le, nehogy leesen, de szőnyegre, v vmi melegebbre tedd
2009. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ennyi idősen csinált ezt :)

Ügyes kismanó!

2009. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem korai. Igen, teríts szőnyegre plédet, tedd rá a babádat, hadd forogjon kedvére. Neki is nagyobb a biztonságérzete és persze te is sokkal nyugodtabb leszel.

Amikor az enyém először átfordult (szintén 4 hósan), azonnal költöztettem a földre.

2009. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 és fél hónaposan fordult hátról hasra, aztán 1-2 hétig szüneteltette, de azóta csak hason szeret lenni. 1 hét híjján 5 hónaposan térdre állt és hintázott, és most egy hónapra rá elindult - kb 5-6 lépésnyit mászik. Plusz felhúzza magát térdelő helyzetbe, nagyon édes. Simán rakd le a földre, nagyon fogja élvezni! :) Ja és most már ott tartunk, hogy estére hulla vagyok, mert egyszerűen minden pillanatban lesnem kell, hogy hova "kommandózik", mit húzna magára, hova veri be a fejét stb... Most már semmiképp ne hagyd felügyelet nélkül az ágyon!
2009. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:-D hát akkor nagyon izgalmas honapok jönnek! Biztos nagyon édesek amikor másznak meg rugoznak :-D

akor mostantol mégjobban ügyelek rá!

2009. ápr. 23. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!Jajj,dehogy...!Milyen ügyi,szívből gratu...:D

Ilyenkor én is elábrándozok rajta,mennyi sok szépet tartogat még nekünk.A fiacskánk 3,5 hónapos és egy hete sikítozik és pürrög,nagyon megható és mindig meg is könnyeztet.Gondolom Te is hasonlóan elolvadsz néha...:)

2009. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3,5 hónapos volt, mikor megfordult hátról hasra, azóta is megállás nélkül csinálja. A mai nap viszont ő is hasról hátra fordult. 4 hónapos múlt pár napja
2009. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, általában ilyen idős korban (4-5 hónapos) szoktak a babák átfordulni. Persze van, amelyik előbb, van, amelyik később. Tényleg szép élmény, amikor az ember látja, ahogy az ő kis csemetéje is milyen ügyes!
2009. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!