Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig praktikus a rugdakozó...

Meddig praktikus a rugdakozó a babáknál? Mikor érdemes váltani a poló-gatyó öszeállításra? A body addig kell míg pelenkás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát rugiból kb. 74-es méretig árulnak mindenhol, nagyobbat nem igazán kapsz. Én azt mondom, hogy amíg gondolod. Itt igazából szerintem nincs praktikusság, csak kényelmes, mivel nincs gumi a derekánál, nem nyomja a kis pociját.

A body-t sem kötelező használni addig, amíg pelenkás, de biztonságos, mert tartja a pelust.

2009. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
body az nagyon jó, míg peenkás meg utána is míg van méret, derekat védi...naci meg póló, akkor adod amikor akarod...én a fiamra 74 es méretig adtam rugit
2009. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. ápr. 23. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig használtam body-t, már menni is tudtak a lányaim. Póló, nadrág már szerint 4-5 hónaposnak is lehet, de nem mindig, mert én szeretnék inkább body-t használni, az megtartja a pelenkát.
2009. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam 4 hós, és már jó egy hónapja nem adok rá rugit, nekem már olyan furin néz ki benne. :-))

Hujjú bady, kis polo, és nadrág. Persze itthonra nem farmer, hanem valami játszós naci....

2009. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!