Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözködés kérdés! Praktikus,...

Öltözködés kérdés! Praktikus, ha így öltöztetem az átmeneti időben a babámat? (2 hónapos)

Figyelt kérdés

- hosszú ujjú vagy ujjatlan body

- rá egy rövidujjú póló

- pulcsi

- nadrág


vagy


body és melegítő szett


Cipőt adjak rá? Abból milyet?


2011. aug. 17. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még a 2. elég, az 1. majd ha hűvösebb lesz. Legyen nálatok mindig egy kis takaró, ha mégis kevés lenne a ruha :)
2011. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És hol lehet vajon olcsón, szép szabadidő szetteket kapni?(:D sziszegek :D)


A talpas nacikat is jóknak látom. Elég még a pamut, ugye?

2011. aug. 17. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:

ennek a kérdésnek se füle se farka.


mi az az átmeneti idö? 20 fok? vagy 25? vagy csak 15?

fúj a szél?


a 2 hósoknál az a jó ha betakarod nem szedi le magáról nem gurul ki alola, így ha alul öltözteted simán betudod takarni is.

2011. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a scamp cuccokat. Minőségi, pamut, kényelmes. Nekünk is ilyen van.
2011. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mindig a tarkóját nézem séta közben. Ha hideg akkor fázik. Én mindig úgy öltöztetem mint magam, de ha fázik vagy hűvösebb van akkor adok rá pulcsit. Mindig viszek magammal melegebb cuccot, és egy takaró is van nálam.

10 hetes a kislányom

2011. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A talpas nadrág vagy még inkább overál (vagy rugi is jó) szuper, nem kell kocsicipővel kínlódni :)

Nekünk volt polár rugink, nagyon szerettem. Csak egy body kellett alá. Praktikusabb, mint egy kétrészes szabadidő ruha, mert ha fölveszem az ölembe, nem csúszik fel.

2011. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ma nagyon meleg van, igaz a lányom már másfél éves, de én egy két hónaposra sem adnék hosszú ujjú ruhát ilyen melegben.

Bőven elég egy rövid body és egy vékony rugi rá, és vigyél magaddal egy vékony takarót, bár nem hiszem, h ilyen melegben kellene rá .

2011. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!