Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy, hogy néha kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy néha kevésbé szeretitek a párotokat? Nem ijeszt ez meg benneteket? Attól még ugyanúgy szerelmesek vagytok nem? 23/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon érdekelne a válasz, mer engem borzasztóan megijeszt. Pedig valahol szeretem, képtelen lennék elhagyni. És mégis már valami nincsrendben nálam. :(
2010. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam sincs rendben valami.Szerintem az én hibám.A szeretet,és a megszokás győzött. 24/l
2010. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ugyanúgy bújtok még hozzá mint regen? Vagy már kevésbé vagytok bújósak? Ritkabban mondjatok, hogy szeretlek? Vagy mondjatok meg de csak megszokasbol?
2010. szept. 25. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is most ez van. De betudom egy hangulatváltozásnak. Mert úgy érzem az elmúlt napokban nagyon ingadozik a kedvem. Ettől függetlenül ugyan úgy törődök vele, de régebben sokkal nagyobb "átéléssel" tettem. Engem baromira megrémiszt mert rettegek hogy hisztis p.csa leszek vagy esetleg megbántom holott nem ő a hibás.
2010. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

A legtöbb lány itt b@ssza el az egész életét.

Olyannal akarja leélni akivel tudja hogy boldogtalan lesz, ahol nincs szenvedély, ahol nem lesz soha vidám és kiegyensúlyozott, aki mellett csak él és néha szex néha elhangzik majd 1-2 jó szó, és közben arra gondol majd


"mi lett volna ha időben kilépek ebből a kapcsolatból és megpróbálok új életet kezdeni"


..de itt már késő lesz mert lesz majd egy gyerekük attól akit nem szeretnek, és rájönnek majd hogy marad a gyerek akiért majd élni fognak és semmi több és szépen minden jó elmúlik majd és belekeserednek az életükbe és maradnak majd az esti rejtvényfejtések meg a Barátok közt...


Tessék időben gondolkodni nem elb@szni az egész életet egy rossz döntéssel.

2010. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó!Te biztosan mindig mindent jól csináltál,és előre láttad,mi lesz x év múlva.Biztosan sok komoly kapcsolatot átélhettél már,ha ennyire tudod osztani az igét...csak tudod,ez nem fekete és fehér,és nem ennyire egyszerű.A rohadt nagy szerelem is kihűlhet,és nem feltétlenül biztos,hogy rögtön ki kell lépni belőle,és meg kell keseredni.Ne beszéljünk már hülyeségeket,ennyi erővel egész életedben váltogathatnád a partnereidet!A szerelem átalakul szeretetté,aki nem ezt mondja,hazudik,vagy fogalma nincs az egészről.
2010. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16:44 és te miből mondasz tapasztalatot ?? A gyakorikerdeseken olvasottakból???


Minden ember más nincs 2 egyforma ember és nincs 2 ugyanolyan kapcsolat nem mindenhol lesz szerelemböl szeretet, ami tény h általában így van de korántsem mindenkinél.


És az észt nem osztom véleményemet írtam le és te is maradj a saját véleményednél.

2010. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!