Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam UH-on.12 hetes...

Ma voltam UH-on.12 hetes vagyok. A tarkóredő vastagság 0,8 mm. A korábbi válaszokból látom, hogy ez bőven a normális értékben van (akik korábban írtak, azoknak mindnek 1,5 körül van). De nem lehet, hogy túl korán mérték? Túlaggódom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlaggódod. :) A 12. héten a legideálisabb megnézni a redő vastagságát. Legalábbis ezt mondják. Örülj neki, hogy csak 0,8. :)
2008. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként nagyon örülök!! Nagyon élénken mozgott a vizsgálat alatt :-) jó volt látni.
2008. aug. 15. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod hogy jó akkor miért írsz?
2008. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert elbizonytalanodtam...
2008. aug. 15. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Uh gép gondolom kidobta, hogy a méretei szerint hány hetesek vagytok. Ha a gép is 12 hetet adott ki, akkor ez nagyon jó érték. :)
2008. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1,7, akkor az sok? Én nem tudom mik a normál értékek...
2008. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali! Nálunk a 11. héten végzik el ezt a vizsgálatot, és nekem a nődokim azt mondta, hogy a 3,5-ös értékig "jó", de aki nagyon közel van hozzá, azt már további vizsgálatra küldik. Nekem majdnem kerek 1 mm volt, így megnyugodtam, és az AFP-m is 0.8 MoM lett :) Én azt tanácsolnám annak, aki aggódik az értékek miatt, hogy menjen el a legközelebbi 4d-s UH-ra, ott nagyobb pontossággal meg tudják mondani mi a helyzet :) Boldog babavárást mindenkinek! 24 hetes kismami
2008. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!