Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány honapos kortól lehet...

Andrea1987 kérdése:

Hány honapos kortól lehet adni rászoktatni a babát a rongyocskára?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 hónapos
2011. szept. 16. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Arra gondolsz amivel majd aludni fog?

Kisfiam 4 hónapos és úgy 1 hónapja mikor lefekszik aludni, akkor odaadom a Micimackós alvókendőjét. Azt ölelgeti és azzal alszik el. Délutáni alvásnál végig nála hagyom, viszont éjszakára elveszem Tőle, ha már elaludt.

2011. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Amikor már megtudták fogni,2-3 hónaposan volt egy színes kendőcskéjük. Mindig az ágyukban volt. Kb.félévesen kaptak valamilyen plüssjátékot,és az lett még 3-4 évesen is az alvótársuk.
2011. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És csak a kezébe kell adni?
2011. szept. 16. 14:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Add oda neki, tedd mellé, majd csak megfogja. De az is lehet, hogy nem fogja érdekelni. Lányom pl. csak akkor alszik el, ha nincs mellette semmi, és így nem terelődik el a figyelme. Mondjuk nem is bánom.

3 hónapos korukban már megfognak ezt-azt, lehet hogy onnantól az ilyen kis alvó plüssöket is szeretni fogja a babád.

2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem működik a rászoktatás, a baba választ :)

enyémnek is volt rongyi meg plüss meg minden hülyeség de csak az én kispárnámat lopta el, mai napig azzal alszik :)

2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Este ugy alszik hogy a kispárnámhoz bujik és a kezét aládugja, de attól félek este magára huzza és megful. A rongyocskát meg egyszerübb elvenni töle ha alszik
2011. szept. 16. 15:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk pelus van mindkettőnél.

Mindig úgy alakult, hogy azzal akartam bent tartani a cumit.

de láttam, ahogy az arcukhoz ér, ha fáradtak, már hunyják is le a szemük. :)

sima textil pelus.

viszont leszoktatni... az nem megy :)

2011. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

anno én is próbálkoztam h legyen valami alvókája de nem kellet neki olyan 3-4 évesen választott egy macit a lányom és azóta az az alvóka


szerintem ha mindig mellette van és azt adod neki oda ha aludni viszed akkor a kis fejében összekapcsolódik a kettő és "rászokik"


viszont nem minden babánál jön be

2011. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En nem szoktattam rá ilyesmire. Nyugodtan alszik minden nélkul. Ugy gondolom, hogy késobb nehezett lesz leszoktatni rola.
2011. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért kellene rászoktatni?

Hogy 4 -5 éves egy koszos rongyot hurcibáljon a játszótérre.

Én nem szoktattam rá egyiket sem.

2011. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!