Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális egy 10 hósnál, h van...

Normális egy 10 hósnál, h van olyan nap, mikor mindent megeszik, bármit adok neki, (zömében ilyen napjaink vannak), de van egy két olyan nap, mikor alig eszik egy két falatot?

Figyelt kérdés
Ilyenkor elkeseredésemben tápszert adok neki! Az olyan napokon szinte csak tápit eszik! Ez nem baj? Mert elvileg neki már elég lenne napi 2* tápszer!
2011. szept. 16. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesem is ilyen azzal a különbséggel, hogy neki a nem eszem napjaiból van több. Én nem adok neki tápszert délben (max, ha beteg vagy napok óta alig eszik). A dokim szerint normális, hogy a gyerekek étvágya ingadozó (hisz még a miénk is az). Ha éhes lesz akkor eszik (bár tudom milyen szar érzés, engem is ki szokott borítani néha).
2011. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!