Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakjak sapkát 2 hónapos...

Rakjak sapkát 2 hónapos kislányom fejére? Napsütéses időben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ősszel, tavasszal vékony sapkát, télen persze vastagot adnék rá.

Nyáron nem feltétlen adnék rá, kivéve, ha irtóra süt a nap (bár attól óvtam őt), vagy ha fúj a szél.


Ha jó idő van, akkor is lehet érzékeny a babád fülecskéje, így nem hiszem hogy ártana neki egy vékony sapka. Ha pedig fúj a szél, akkor mindenképpen. Most még nagyon pici, ilyenkor jobban kell óvni még őt.

2011. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos de én nyáron is végig adtam rá egy vékony nyári sapit (mivel jó idő van most is azt szoktam rá adni). Próbálom védeni a naptól de van amikor nem sikerül. A kutacsukat kell védeni. Szóval szerintem mindenképpen egy vékonyat adj rá.
2011. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen idősen igyekeztem mindig adni rá. Ha süt a nap azért, ha nem süt és még egy kis légmozgás is van akkor azért. A fül kutya egy dolog. HA gyerekkorban összeszed rá valamit, akkor egész életére elkíséri.Persze az sem jó, ha melegben meg beleizzad a kis buksija.A babakocsiban még fekszik, védve van, de egy kis cérnasapi nem árthat. Szerintem...
2011. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a kutacsukat kell védeni, hanem a fülüket. A kutacsának semmi baja nem lesz a naptól , széltől.

Ha nagyon süt a nap, akkor kalapot szoktam ráadni, ha fúj a szél akkor olyan sapit, ami védi a fülét.eüs

2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, én is adtam rá, csak kíváncsi voltam más mit tesz
2011. szept. 17. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutacsán keresztül nagyon sok nedvességet veszít a baba, ott párologtat. Többek között ezért kell rá sapkát adni, meg persze a szél miatt, stb.
2011. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutacsukat kell védeni a naptól is. Gondolom nem akarja azt sem senki hogy napszúrást kapjon a babája.
2011. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!