Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom nem akar...

Másfél éves lányom nem akar aludni nappal. Álmos, nyűgös, sír. Volt így más is?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon kéne még, mert estére teljesen kidől. Néha még fürdetni sem lehet.
2011. szept. 17. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem akar aludni akkor is csendes pihenőt (sötét szoba, kiságy...) tartunk ami olyan uncsi, hogy belealszik ;)
2011. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van ahogy az elsőnél. A délutáni alvás nem AKAROM vagy NEM AKAROM kérdés, kell, kötelező és annyi. Délután 1-től szokott aludni 3-g. Ha ráhagynám ő sem aludna mindig, de akkor egész délután menne a hiszti.
2011. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is volt pár ilyen nap, még csak nem is egymás után, hanem alkalmanként. Volt, hogy tényleg még meg sem tudtam fürdetni, mert olyan fáradt volt. Szerintem ne parázd túl. Elmúlik általában. Az előttem írtakat ki lehet próbálni, de nálunk sem mindig vált be. olyankor csak vele foglalkoztam egész délután, így kibírta a napot, aztán kicsit korábban irány az ágy. Most ez elmúlott, viszont az eddig egyedül elalvó lányom igényli az esti altatást. Remélem ez is el fog múlni! Tudom, hogy nagyon nehéz, de kitartást!
2011. nov. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!