Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyákos a 4 hós baba...

Miért nyákos a 4 hós baba széklete huzamosabb ideje?

Figyelt kérdés

Anyatejes babám 7100 gr. Az utóbbi hónapban csak 35 dkg-ot hízott. A széklete sokszor nyákos, nyúlos, de a baba jókedvű, kiegyensúlyozott. Az orvos szerint nem kell vele foglalkozni, de engem azért aggaszt. Szerintem többet kéne neki gyarapodnia és lehet, hogy ez miatt nem megy neki?

Hasonló tapasztalata van valakinek?


2011. szept. 17. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a babád súlyával semmi gond nincs. A nyákos széklet utalhat fogzásra. Nem ritka, ha 4 hónaposan már érzékeny az ínye. Nem nyálzik sokat? Nem tömködi a kezét a szájába? Nem rágcsázik többet?
2011. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De igen és nagyon látszik már a kicsi fogacska helye. Ott a fehér csík és jól meg van dagadva az ínye.

Most olvastam utána, hogy ez a szoptatott csecsemőknél gyakran előfordul. Köszi a válaszod!

2011. szept. 17. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt, a fogzás miatt. Ne aggódj. :)

Szintén 4 hónaposan kezdődött, és majdnem 6 hónapos volt, mire kibújt a fogacska. Pedig már láttam akkor is a helyét.

2011. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!