Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon "zizinek" tarthat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "zizinek" tarthat a tanárom?

Figyelt kérdés
20 éves főiskolás lány vagyok, és nagyon tetszik az egyik tanárom. :) Ez egy dolog, de akár hányszor meglátom vagy, ha a közelemben van elkezd égni az arcom és fülig vörösödök. Nagyon rémesen érzem magam miatta, és félek, hogy másoknak is fel fog tűnni. Nem tudom mit csinálhatnék. Engem nem tanít, de már kezdek attól rettegni, ha esetleg bejönne egyszer helyettesíteni valami órára? Szerintetek mit tegyek? Én 20 L Ő 29 F :)
2011. okt. 28. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
az egyetem már nem gimnázium, nincs tiltva (elvileg) a tanár-hallgató viszony. menj oda hozzá, mintha csak kérdezni akarnál tőle valamit. és figyeld, hogy milyen visszajelzéseket ad!
2011. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mulya magának és magának való akkor levágja a dolgot rádnézésre.


Ezzel vissza él vagy nem ,az már csak tőle függ.


Szóval: "zizinek" nem fog tartani, max a férfi hiúságát legyezgeti majd, hogy bukik rá egy 20 éves husi.

2011. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát... nem tudom lehet én is tetszem neki. De az is lehet, hogy csak simán szimpatikusnak tart. :/ :) Kezdeményezni biztos, hogy nem fogok, mint az utolsó említette elég rám néznie. Fura, mert az egyik felem azt akarja, hogy rájöjjön a másik meg inkább elrejtené ezeket az érzéseket. De, ha esetleg tetszem neki akkor van esély rá, hogy ő lépjen?
2011. okt. 28. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nagyon kicsi az esély! Inkább mondanám hogy nincs!
2011. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!