Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a kislányom, cumizik....

7 hetes a kislányom, cumizik. Most megtalálta a kis kezét és azt cuppogtatja. Ez csak az újdonság varázsa nála, vagy az ujját fogja szopni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy az ujját szopja, inkább cumi. Mit tegyek?
2009. ápr. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem te választod a szokásait, hanem ő.

Az enyám is szopja az ujját. Nem kell őket piszkálni ilyesmi miatt. Nagyobb a szopás-igényük és így megtudják vígasztalni magukat bármikor, bárhol.

2009. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én lányom is ezt csinálja,de én is cumi-párti vagyok!Bár ő már nagyobb és mindent bedug a szájába.Szerintem tenni nagyon nem tudsz semmit.
2009. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtalálta a kezét és még jó pár hónapig meg is fogja, hiszen a cuppogáshoz és a játékhoz "kéznél" van, lesz. De ne félj, ha elfogadja a cumit, akkor nem fogja szopni az ujját. Az én kislányom is cumizik, de jókat cuppog a kezén, illetve most már rágja is, beindult a fogzás.

(4 hós)

2009. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ki szoktam venni a szájából és inkább odaadom neki a cumit. A kezét később nem tudom elvenni tőle, de a cumit igen. (1-2 évesen)Mondjuk csak akkor teszi a szájába, ha éhes vagy ha álmos.

3 hós anyuka

2009. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jó babázást mindenkinek!
2009. ápr. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!