Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipőügyben kérnék segítséget?

Cipőügyben kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
találtam a kislányomnak a vaterán az auchanban kapható in extenso baby cipőt.belül bőr.8000 ft az eredeti ára.szerintetek milyen lehet meg merjem neki venni?előre is köszönöm
2011. szept. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próba nélkül ne vegyél cipőt, én már megjártam, nem lett jó :(
2011. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az Auchanban próbáltátok a lábára és jó volt, akkor vegyed. Ha nem, akkor ne!

Látatlanba cipőt soha! :)

2011. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en nem csak latatlanba, de hasznaltan sem vennek cipot. Nem lehet ugy kimosni, mint egy ruhat, raadasul akarmilyen jo legyen benne a talpbetet, az mar az elozo gyerek talpahoz idomult, ami torheti a talpat.
2011. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem használt,új a cipő és nem láthatatlanba vennénk hanem felpróbálás után,így van megbeszélve. a minősége miatt kérdeztem,mindenki azt mondja ha 7000 ft akkor olyan rossz nem lehet.ezért voltam tanácstalan.
2011. szept. 18. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem t'om.Ez ugye 'Auchan-os saját márka',hááát...

Ha már adsz egy cipőért ennyit,akkor pl a DrLeo cipők is ebben az árban vannak és az tuti baba láb barát.Vagy teszel kicsit hozzá és veszel pl Elefantant.Tehát szerintem inkább olyant vegyél,ami erre van szakosodva.

2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.amúgy nem 7 ezer annyi az eredeti volt az eredeti ára.a mostani 3ezer.na ezért gondolkoztam rajta:)
2011. szept. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!