Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltál társaságba 1 hónapos...

Voltál társaságba 1 hónapos babáddal? Vagy még 1 hónapos sem volt? Esküvő v. vacsora v. születésnap?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is jöttek sokan már az első héten. A hátamon állt a szőr az emberektől, hogy mindenki meg akarja fogni meg puszilgatni (meg is tették, ha épp máshova néztem...) Aztán mi is vittük mindenfelé, télen a -10-ben is. Már nagy baba, 10 hónapos, kis náthát leszámítva soha semmi baja nem volt, akkor sem, mikor körülötte mindenki lázas beteg volt. Ebből a szempontból már nem bánom, hogy korán "mélyvízbe" került, mert túl azon, hogy nagyon erős, egészséges, nem ijed meg senkitől, és nagyon barátságos, kis társasági lény :).
2011. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes volt a pici,amikor Anyukám 60. szülinapi buliját tartottuk egy étteremben.Semmi gond nem volt.
2011. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
Mi 4 hónaposan voltunk nagy társaságban először. Ott kézről-kézre ment a rokonok között. Ő jól viselte, teljesen érdektelen volt. Én nem viseltem olyan jól, inkább oda se néztem. :O
2011. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nálunk kisebb lagzi lenne, kb. 20 fős, vacsora jellegű.
2011. szept. 21. 18:14
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A 20 fősbe é elvinném - azt hiszem. Ha Te bírod, ha úgy látod, ő is bírja, akkor talán viheted. Tényleg nem lesz - ezek szerint - nagy tömeg. És ha neked is fontos ez az alkalom!

De tégy úgy, ahogy Te jónak látod és érzed!

2011. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném,ő valószínűleg úgyis végig fogja aludni.De ezt neked kell eldönteni.
2011. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
Az orvosok ajanljak a 6 hetet,hogy megerosodjon,antitesteket termeljen.Nem jo tul sok ember koze,fustbe,huzatba,stb.. vinni,ne is tapogassak annyian.Azutan aztan johet a csavargas!
2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

3 hetes volt a babám mikor karácsony volt... mentünk a nagymamámhoz ahol 15en voltunk :) mindenki nagyon örült, hogy nézhették, a nagyágyra fektettük le, a család meg körbeülte :D mi meg jól teleettük magunkkal a férjemmel :)

mikor szopizott akkor mindenki kiment, aztán aludt tovább a babám. szerintem a tesód esküvőjére elmehettek ha úgy érzed jól esne kimozdulni és az etetést és meg tudod oldani. na meg legyen egy csendes szoba ahol a nagyi unokázhat ;)

2011. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, tesóm esküvője lenne és én lennék a tanú, a Férjem pedig vezetné az esküvői autót. Dohányzás nem lenne a vacsorázó helységbe és lenne másik helység szoptatni.


Remélem hamar megszületik, hogy minél idősebb legyen az esküvőre!

2011. szept. 22. 09:15
 20/21 anonim ***** válasza:
47%

Hát nyilván a tesód esküvőjére el kellene mennetek! :)



Nekem pl kisfiam kis súllyal született, kis gyenge volt az első 2hónapban, nekem gyerekorvos kikötötte, hogy egy hónapig max a mamák és tesómék jöjjenek, senkimás a világon. Nem is kívántam senkit sem, tényleg pici volt a baba, sokkal jobban kellett rá figyelni, mint korábban a tesójára, aki normál súllyal született. De aztán 1hónap után már rendben volt a baba, kb 5hetes kora után már kivántam a társaságot, kb 2-3naponta meg is hívtuk a barátokat, ismerősöket. Akkor már a babát sem zavarta, hogy egy-két bátrabb ember megfogja. (5hetesen volt kb 3.5kg egyébként. :) )

2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!