Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen tud kakilni, mit...

Nehezen tud kakilni, mit adjak neki?

Figyelt kérdés

4 hetes a kisfiam, csak anyatejes (4,5 kgvalszületett most 5,5 kiló) de mindig kűzdünk a kakival...büfi kijön rendesen,de kakilás előtt megy a nyafi...kijön egy idő után,de nem bírom hallgatni a kétségbeesett sírást-nyüsszögést fél-1 órán keresztül. Mit adjak neki?

van valami kakiláskönnyítő tea,szer ? vagy egyek-igyak én valamit?

köszönöm előre is...


2011. szept. 19. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűű, mennyi anyukában felmerült már ez a kérdés. Anno én is megkérdeztem a drnőt, hogy én vegyek be vmit, ami ha átmegy tejbe könnyebben kakilna. Nem javasolt semmit. Viszont nálunk a büfit sem volt könnyű kicsalogatni! Nálunk csak a fizikai segítség vált be, amit sokan elítélnek, és van egy réteg, aki nem. Szélcső vagy hőmérő. Nálunk az utóbbi vált be. ÉS az, amikor már adhattam neki pici almát, majd őszilét. Onnastól gond egy szál sem! És nem szokott hozzá a hőmérőhöz!
2011. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 2 hónaposan mertem először adni neki egy kis kamillateát, nagyon hamar meghozta az eredményt.

Keveset adtam neki, és az is elég híg volt (patikai kamillából), mégis segített.

2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a kamilla, vagy esetleg gyógyszertárban kapható Laevolac szirup.
2011. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen pici higított Kamilla tea,és hőmérőzés,nálunk ez segített,nem bírtam nézni ahogy szenved szegény.
2011. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányom míg anyatejes volt ritkán kakilt volt hogy 6-7-8 naponta csak lázmérővel, kúppal volt vaqlami. sőt, volt hogy kúppal sem!!!aztán mikor 4,5 hónaposan1-2 alkalommal kapott tápszert akkor javult a dolog és hozzátáplálásal megszünt a gond. de a tied még pici: amit nekünk a dokinéni javasolt (ugyanis feküdt emiatt kórházban, nem tudták miért nincsen széklete): laevaloc szirup, kamilla tea, duphalac szirup.
2011. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolgot próbáltunk, és csak a glicerines kúp volt jó!
2011. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!