Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának naponta...

2 hónapos babának naponta mennyit kell levegőn lennie? Picit már érheti a nap?

Figyelt kérdés
Minden nap 1 órát sétálunk, de szerintem ez kevés... (?)
2011. szept. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is 2 hónaposak vagyunk, de már egy hetes kora óta nagyon sokat vagyunk kint (van úgy, hogy egész nap). És egy kis naptól sem lesz baja.
2011. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor szép az idő, legyetek kint minél többet. Hűvösebb időben se kell a szobában ülni. Használjátok ki, amíg kint lehettek sokat! Télen is ki kell menni, ha épp nincs köd vagy extrém hideg. Akár kint is aludhat a baba, ha jól fel van öltöztetve. A nap érheti, csupán napoztatni nem szabad.
2011. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az én babám 32. hétre született, 4 hetes volt, amikor hazajöhettünk, hozzászoktattam a levegőhöz és 5 hetesen már több órát sétáltunk kint, azóta 2 hónapos lett, és van, hogyha van, akkor egész nap kint vagyunk vele, és nagyon szereti!
2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemrég múlt három hónapos a kislányunk, napi kétszer van séta kb 6 hetes kora óta. Előtte is volt, de akkor még kevesebb. Tehát azóta, délelőtt délután fix másfél órát kint vagyunk, van hogy két órát, vagy annál többet is. Persze ez csak addig, amíg tart a jó idő. Utána is két séta lesz, de kevesebb idő.
2011. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem KELL a levegőn lennie. Szerintem sokkal fontosabb hogy sokat szellőztessünk, lehet állandóan nyitva az ablakja, stb. Ismerek olyat aki a "huzat" miatt félt a nyitott ablaktól, állandóan pállott volt a levegőjük, ott biztos kevés az egy óra séta.

Ne érts félre, mi is kint vagyunk amennyit bírunk, ha olyan az idő több órát, de ha nem esik jól, akkor meg semmit.

Én a 2 hónaposomat mostanában este 6-7 után szoktam "napoztatni", krémmel nem kenem.

2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!