Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami ötletetek mit...

Van valami ötletetek mit csináljak a kisbabám kipirosodott popsijával?

Figyelt kérdés

Jön a foga és igen nyákos a széklete,nem maradt bent sokáig,de mégis igen kipirosodott a bőre,nagyon sajnálom szegényt...:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Sudo krémet használunk,de nagyon szeretném ha minél hamarabb elmúlna szegénykémnek.

Valami bevált módszer esetleg...


2010. márc. 2. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak is csúnya szokott lenni fogzás idején, de pár nap alatt rendbejött mindíg. Mi is sudot használunk, viszont a popsitörlőt ilyenkor hanyagolom, helyette kammilateát csinálok és azzal törlöm át. Eddíg még bevált,most egy éves.
2010. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sudo krém is jó,de kipróbálhatod esetleg a Babé popsikrémet az is nagyon jó( ekzémára is szuper)
2010. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia!Nekünk is most jön a fogunk,a mi popsink is nagyon piros szokott lenni.Nem probálkoztál azzal,hogy napközbe kibontod a pelenkából pár órára és valami neilont raksz alá és hagyod,hogy azon hancurozzon?Mi ezt csináljuk meg este lefekvés elött jó vastagon bekenjük Gabis popsi krémmel.Mi is eleinte a sudocreamet használtuk,de mikor bepirosodott a kicsi popsija nem segitett eltüntetni,ekkor váltottunk a Gabira és az bejött.Probáljatok meg krémet váltani az hátha segít.
2010. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Langyos olajjal kenegesed,vagy kamilla teaval.
2010. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sudokrém!!! Csodákat tesz két nap alatt
2010. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sudocrem, ne használj popsitörlőt, csak sima vizet! Hagyd, hogy szellőzzön a bőre, este, fürdés előtt meztelenkedhessen! Bepelenkázás előtt szárítsd meg a bőrét langyosra állított hajszárítóval :)
2010. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindent kipróbáltam és csak ez az egy használt nekünk:


langyos vízzel naponta többször lemostam, szárazra töröltem óvatosan egy tiszta textilpelenkával, majd Neogranormon krém.

A popsitörlő azért nem jó, mert olajos és nem engedi lélegezni a bőrt!! (bőrgyógyász mondta mikor elvittem a gyereket hozzá)


Sudocrem nem használt sajnos, pedig a kezdetektől kentem vele.

2010. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk egyszer fordult elő.Nem használtam popsitörlőt, vízzel mostam le, törölközővel megszárítottam, de csak nyomkodtam, nem töröltem.Főztem kamillateát, amikor kihűlt, vattát belemártottam, és azzal szintén átnyomkodtam.Illetve levegőztettem pelenka nélkül.

/Z/

2010. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ung. Boraxat c. aqua calc. rövidítésű gyógyszertári krém. vény nélkül is. fütyi pirosság, popsi pirosságra írták fel, nekem nagyon bevált.
2010. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyha már semmi se segít, ajánlom az Aloe First spray-t. Nem olcsó, de helyrehozza.
2010. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!