Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben hogyan alszik el...

Napközben hogyan alszik el babád, amikor már fáradt?

Figyelt kérdés

6 hetes lányom eddig magától aludt el, ha letettem a kiságyba. 3-4 ásítás, cumi a szájában és pár perc múlva aludt. Most viszont szerintem elkezdett tisztábban látni, és nem akar aludni, mert minden érdekli. LÁtom, hogy nagyon fáradt, de nem hunyja le a szemét, hanem tovább pörgeti csak magát. Aztán a vége nagy sírás, és az ölemben elalszik. Akkor sem tudom letenni a kezemből, mert felébred és sír. Így viszont nerm tudok sem enni, sem semmi mást csinálni mellette, hiszen foghatnám egész nap.

TIPPEK????


2011. szept. 20. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom írni hogy kitartás nálunk is ez volt a helyzet felváltva fogtuk az apjával néha egy kis lágy zene segített!Ha a pocakja fájna minálunk arra az átmelegített pelenka a hasira vált be!Sok boldogságot a babához és jó egészséget! :)
2011. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.. :)(:
2011. szept. 20. 10:48
 3/8 haramia ***** válasza:

szia


mi ugyan már 10 hetesek vagyunk, de kellett 2 hét kitapasztalni, hogy hogy működjön a nappali alvás, előtte nálunk is ment a sírás-rívás holott látszott a babón, hogy a szemét alig tudja nyitva tartani olyan fáradt :) Szóval, ami nálam bevált: Szopizás után leteszem a nagyágyra, ezen szoktunk játszani és ha éber, akkor nézegetjük-fogdossuk a játékokat, "beszélgetünk", majd amikor az elsőket ásítja zsupsz be a kiságyba, cumi be és az arca mellé meg a keze ügyébe egy anyagpelus - ezt imádja, és amint megérzi az arcán már csukódik is le a kis szeme :) Kellett 3-4 nap míg a pelusra így rákapott (anyukám tanácsolta,mert annak idején nála is bevált) de most szereti ölelgetni, megnyugtatja...szóval egy próbált megér...

2011. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, én is a zenét tudom javasolni, valamint azt, hogy próbáld úgy altatni, hogy nem veszed fel, de hozzábújsz, vagy odateszed a kezed mellé, hogy érezzen téged. Egy hét alatt megszokja és utána fokozatosan, egyre korábban állj fel mellőle. Nekem ez jött be, remélem, neked is sikerül majd.
2011. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálgatni fogom.
2011. szept. 20. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
fektesd le,takaróval tekerd körbe és simogasd,közben halkan énekelgess neki.
2011. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó ez volt, A fiamnak a popóját kellett paskolni, úgy elaludt. Most 8 hónapos most már beteszem az ágyba és általában elalszik egyedül, de még most is előfordul, hogy kicsit meg kell rázni a popót. :))

A lányom kriminálisabb eset volt, őt 14 hónapos koráig ringatni kellett,de ő is elhagyta egyik napról a másikra!

A takaróba bugyolálás tényleg jó ötlet, volt, hogy nálunk is bejött. Próbálkozni kell minden félével. Kinek ez, kinek az jön be! Kitartás!

2011. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. szept. 22. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!